Sākums / Pasūtīšana un piegāde
Pasūtīšana
Ar pasūtīšanu viss ir gaužām vienkārši - visu, ko veikaliņā redzat un varat pasūtīt, krāmējiet tik grozā un spiediet pogu "Pērkam". Kad grozs pilns līdz malām (ko jūs redzēsiet lapas augšējā labajā stūrī), spiediet turpat "Mēs pērkam" un nokļūsiet savā pirkumu grozā, kuru arvien vēl varēsiet parediģēt (papildināt vai patukšot, spiežot Robina zīmēto plusu un mīnusiņu). Kad visi svarīgie lēmumi pieņemti, pārliecinieties, ka mūsu rīcībā esošie zemāk norādītie jūsu dati ir pareizi. Ja arī tas ir darīts, jums atliek izvēlēties, kā preci saņemt un apmaksāt un, ja kas piebilstams, tad piebilst... Un apstiprināt pirkumu, spiežot pogu "Nosūtīt pasūtījumu"! Urā!

Šai brīdī mūsu e-pastā iekrīt ziņa, par to, ko vēlaties iegādāties un mēs vienas (savas) darba dienas laikā ķersimies pie tā apstrādes un sazināsimies ar jums, gan, lai to apstiprinātu, gan precizētu, ja nu, kas neskaidrs. Īsi sakot - gaidiet no mums ziņu :) Ja ir nepieciešams pievērst uzmanību jūsu pasūtījumam īpaši steidzīgi (steidzami vajadzīga dāvana u.c. neatliekami gadījumi), lūdzu zvaniet mums pa kontaktos norādītajiem tālruņiem un centīsimies savu iespēju robežās sadomāt kaut ko ašāk. 

Piegāde
Preci var saņemt  
Veikaliņos Rīgā:
Baznīcas ielā 31 vai Kalnciema ielā 40
BEZMAKSAS!
Omniva pakomātos Latvijā 2,70 EUR
Omniva pakomātos Lietuvā/Igaunijā 6 EUR
Ar Latvijas Pastu 4 EUR
Ar kurjeru Rīgā 6 EUR
Ar kurjeru citur Latvijā 10 EUR
Ar kurjeru Lietuvā/Igaunijā 12 EUR

Pati populārākā opcija ir braukt uz mūsu pusi. Jo tas ir BEZ MAKSAS!!!
- Mums ir veikaliņi Rīgā, Baznīcas ielā 31 un Kalnciema ielā 40. Strādājam no pirmdienas līdz sestdienai. Kā atrast un darba laikus, lūdzu, skatiet pie kontaktiem.


Taču, ja apmeklēt veikalu jums nav ērti, varam izmantot starpniekus:
Omniva pakomāti - mums nepieciešams jūsu mobilā telefona numurs, uz kuru varat saņemt īsziņu par paciņas pienākšanu, kā arī jūsu tuvākā pakomāta adrese. Šis ir visātrākais pastarpinātās sūtīšanas veids, jo pasūtījumu varat saņemt pēc 2 vai vēlākais 3 dienām. Šajā gadijumā sūtīšana izmaksās 2,70 EUR. Jāņem vērā, ka ar Omniva iespējams nosūtīt pakas, kuru garākais izmērs nepārsniedz 60 cm.
- Latvijas Pasts - mums nepieciešama jūsu pilna pasta adrese un rēķinam tiks pieskaitīts 4 EUR, kas ietver iepakošanas un nosūtīšanas izdevumus. Jāņem vērā, ka lielgabarīta preces nav iespējams pasūtīt šādā veidā, jo neviens pakas izmērs nedrīkst pārsniegt 105 cm un kopējam lielākajam apkārtmēram jāiekļaujas 200 cm.
- Kurjers - mums būs nepieciešama jūsu adrese, kā arī tālruņa numurs, lai kurjers var jūs sazvanīt un vienoties par piegādes laiku. Ar kurjeru iespējams preces nogādāt visātrāk - saņemsiet tās jau nākamajā dienā, kā arī neierobežoti lielas un smagas pakas (piemēram, ratiņus vai autokrēsliņu) aizvedīs tieši kurjers.

Ja dzīvojat Lietuvā vai Igaunijā, pakalpojums ir nedaudz dārgāks, bet pieejami visi tie paši varianti. Vienīgi individuāli jāsazinās par Latvijas Pasta tarifiem konkrētai paciņai, jo tie var būtiski mainīties atkarībā no pakas izmēra un svara.

Ja dzīvojat citur ārzemēs, lūdzu, rakstiet mums uz info@muki.lv vai pasūtījuma komentāros un informēsim par piegādes izmaksām ar kurjeru vai nacionālo pastu. 

Sūtot ar Latvijas Pastu, Omnivu vai kurjeru, paturam tiesības tomēr mainīt piegādes tarifu (protams, tās saskaņojot ar jums), ja šādas izmaiņas savās cenās ievieš kāds no šiem starpniekiem vai pēkšņi izrādās, ka jūsu pasūtījums ir tik milzīgs, ka standarta tarifos tas nekādi neierāmējas.Iepakošana
Lai arī mēs neesam galēji eko cilvēki, tomēr mēs it labprāt aiztaupam mežam kādu koku vai atkritumu kaudzi. Tādēļ, iesaiņojot sūtāmās paciņas, pēc iespējas izmantojam materiālus, kas ir mūsu krājumos, jo liktos muļķīgi izmest it labu kasti un iegādāt tās vietā citu.

Itin visas preces tiek rūpīgi iepakotas tā, lai tās netiktu bojātas un sasmērētas. 

Atlaides
Mums patīk pazīt savus pircējus, tādēļ redzot kādu pircēju mūsu veikaliņā atkārtoti, esam jo gandarīti. Un tieši par godu lojālajiem pircējiem esam izveidojuši atlaižu sistēmu - jo vairāk pirkumi pie mums veikti, jo lielāka iekrājas atlaide. Tas attiecas tikai uz reģistrētajiem lietotājiem, jo anonīmiem pircējiem mēs nekādi nevaram piesummēt pirkumu. Pirmos atlaižu sistēmas augļus sāksiet just jau, kad pirkumi būs sasnieguši kopējo summu 40 EUR - nākamajam pirkumam saņemsiet pirmo atlaidīti. Un tad tālāk ik pa laikam tā kļūs arvien lielāka. Ik pa kādam solim? Krājiet un skatieties :) 

Svarīgi piebilst, ka mūsu veikaliņa atlaižu sistēma nedarbojas precēm, kurām ir īpaša cena - tātad atlaides nesummējas. To gan nezin mūsu automātiskā atlaižu sistēma interneta vietnē un rēķina atlaidi no visa, ko tik padod priekšā - tādēļ, lūdzami, nesapriecājaties - mēs sarēķināsim atpakaļ ;) 


Web Statistics
Pievienots grozam...