Meklēt

Pēc zīmola

Sākums / Veikaliņš / Autokrēsliņi / Grupa 0+ (0-13 kg) / Jané Koos i-Size ar Isofix bāzi 2019
Jané Koos i-Size ar Isofix bāzi 2019
Zīmols: Jané
329.00 EUR
Krāsa
Vai mums ir?
PērkamPērkam Gribamliste
Preces apraksts
Ērts un drošs autokrēsliņš bērna pārvadāšanai automašīnā būs Koos 0+.grupas autosēdeklītis, kas ir ļoti viegls - sver vien 3 kg. Komplektā nāk patīkams bēbīšu ieliktnītis, lai mazais var justies pēc iespējas ērti, bet ne mazāk svarīga ir drošība, jo šis ieliktnis palīdz pareizi pozicionēt pavisam mazu bēbīti krēslā un stabilizēt viņa kaklu un plecu daļu trieciena brīdī.  Koos autokrēsliņam ir īpaši izturīga materiāla korpuss, kas papildināts ar jaunākās tehnoloģijas triecienu absorbējošo slāni, lai īpaši pasargātu mazuli no sānu triecieniem. Krēsliņš sertificēts pēc ECE R44/03 standarta, stiprināms ar auto drošības jostu, bet iespējams iegādāties arī bāzi stiprināšanai ar Isofix. Papildus visam - iSize sertifikācija!

Šis autokrēsliņš bez papildus stiprinājumiem ar ProFix sistēmu - vienu klikšķi un gatavs - stiprinās uz Jane firmas ratiņiem Muum, Epic, Crosswalk un Crosswalk convert.

Un tikpat viegli tas stiprināsies uz īpaši izstrādātas Jane Koos Isofix bāzes. Autosēdeklīša ielikšana mašīnā ar drošības jostu var izrādīties piņķerīga un pastāv iespēja pieļaut kļūdu un nenostiprināt to pienācīgi, kas mazina sēdeklīša drošību. Uz bāzes šāda kļūdas iespēja ir samazināta līdz minimumam - ar Isofix stiprinājumu ieliekot bāzi mašīnā, ik reizi ieliekot krēsliņu tas aizņems vien dažas sekundes un varēsiet droši doties ceļā. Uz bāzes krēsliņš ir arī stabilāks, kā arī bāzei ir antirotācijas atbalsta kāja, kas samazina krēsliņa kustību sadursmes brīdī.
 
  • Regulējams galvs balsts
  • jaundzimušo ieliknis (piemērots bērniem augumā 40-60 cm)
  • Izmantoti elpojoši materiāli,
  • noņemams mazgājams pārvalks
  • 3punktu drošības jostiņas
  • ergonomisks rokturis ļauj mainīt pozīciju ātri, droši un viegli
  • patentēta pro-fix sistēma, ļauj to uzstādīt uz Jane ratu rāmja ar vienu kustību.
  • Autokrēsliņš atbilsts jaunajiem Eiropas standartiem i-Size
autokrēsliņa izmērs: 66 x 44 x 58 cm
svars: 3 kg.

Web Statistics
Pievienots grozam...