Meklēt

Pēc zīmola

Sākums / Veikaliņš / Autokrēsliņi / Grupa 1-2 (9-25 kg) / Axkid Duofix (9-25 kg)
Axkid Duofix (9-25 kg)
Zīmols: Axkid
395.00 EUR
Krāsa
Vai mums ir?
PērkamPērkam Gribamliste
Preces apraksts
Axkid Duofix ir vienīgais Axkid sēdeklīšu modelis, kas stiprinās gan ar skatu uz priekšu, gan atpakaļ. Visādi citādi tas būs ļoti līdzīgs Axkid Rekid krēsliņam un tāpat kā citi Axkid sēdeklīši, ļaus bērnam līdz 125 cm augumam to izmantot pilnīgi noteikti. Tas ir aprīkots ar Isofix, un jostas stiprināšanas opcijām izmantojot atmuguriski vai ar skatu uz priekšu, stiprinot ar jostu.

Tas derēs vairumā vidējas klases automašīnu, ja to stiprina ar jostām, bet aizņems nedaudz vairāk vietas, ja izmantosiet Isofix stiprinājumu. Tā unikālā priekšrocība ir automātiska galvas balsta un jostiņu spriegošanās - tas ne vien pielāgojas jūsu bērnam pats, bet arī gādā, lai knosoties siksniņas nekļūtu vaļīgākas, bet vienmēr būtu droši pievilktas. 

Sēdeklītim ir 5punktu drošības jostas, kuras jūs drīkstat lietot līdz pat 25 kg svaram atmuguriski (atcerieties, vairumam krēsliņu integrētās drošības jostas ir lietojamas tikai līdz 18 kg!!!) un tās automātiski pieregulējas bērnam pietiekami stingri. Izmantojot sēdeklīti ar skatu braukšanas virzienā 5punktu drošības jostas varēsiet lietot līdz 18 kg un pēc tam sēdeklītī bērns jāsprādzē ar lielo drošības jostu. Galvas balsts regulējas kopā ar jostiņām atbilstoši bērna augumam konkrētajā brīdī un ir ļoti ērts gulēšanai un droši sargā galviņu avārijas situācijā. Sēdeklīti ir iespējams instalēt 3 dažādās slīpuma pozīcijās, kā arī padarīt pavisam slīpu ar papildus aksesuāru leņķa maiņai. Tas ir sertificēts lietošanai no 9 līdz 25 kg.

Paturiet prātā, ka Isofix sistēma kā sistēma ir sertificēta bērna pārvadāšanai līdz 18 kg svaram, tādēļ, kad bērns sasniedzis 18 kg svaru, sēdeklīti būs jāsāk stiprināt ar jostu. Tai pat laikā šī krēsliņa stiprināšana ir pilnīgi universāla - gan ar Isofix, gan jostu, lai tas derētu jebkurā automašīnā un būs laba izvēle, ja ģimenē ir dažādas mašīnas, kurās ir/nav Isofix āķi. 

 

 


Web Statistics
Pievienots grozam...