Meklēt

Pēc zīmola

Sākums / Veikaliņš / Autokrēsliņi / Grupa 2-3 (15-36 kg)
Kad mazais izaudzis no 1-2 grupas krēsliņa, bet tas ir ne ātrāk kā gadu 4 vecumā, viņš varētu pāriet sēdēt uz paliktni ar atzveltnīti, ko angliski un interneta resursos parasti dēvē par "high-back booster", bet mēs sauksim vienkārši par būsteri. Atšķirībā no iepriekšējo grupu autosēdeklīšiem, šie vienmēr ir ar skatu braukšanas virzienā un bērna piesprādzēšanai tiek izmantota automašīnas drošības josta. Būsteriem, tāpat kā iepriekšējo grupu autosēdeklīšiem, vēl arvien ir sānu malās īpaši polsterējumi, kas pasargā no sānu triecieniem, jo tieši sānu triecieni ir vispostošākie, jo starp cilvēku un sadursmes punktu ir vismazākais attālums un nekā īsti nav starpā, kas varētu triecienu amortizēt. Tieši tādēļ abi mūsu izvēlētais būsteris ir ar inovatīvu sānu aizsardzības sistēmu, ko Britax Romer sauc par SICT - krēsla sānu malās ir tādi kā baloni, kā kas, kuros iekšā ir saspiests gaiss, kas nodrošina amortizāciju sānu trieciena brīdī - nu tādi kā zibensnovedēji. 

Līdzās tradicionālajam būsterim ir arī Klippan krēsliņš, kas ir unikāls kombinētais ERF tipa krēsls, kas līdz 18 kg ir lietojams ar skatu pretēji braukšanas virzienam - tas ir visdrošākais braukšanas veids, bet sasniedzot šo robežu, griežams ar skatu braukšanas virzienā un izmantojams arī kā būsters līdz pat 36 kg (no 15 līdz 25 kg ar un bez bāzes, pēc 25 kg sasniegšanas tikai bez bāzes). Lūdzu, vairāk par ERF sistēmas krēsliņiem lasiet pie 1.-2. grupas krēsliem un Autokrēsliņu sadaļas sākumā.

Ko noteikti vēlos piebilst - autosēdeklītis bērnu pasargā avārijas situācijā tikai tad, ja bērns negadījuma brīdī šajā autosēdeklītī patiešām arī sēž. Tā kā šī ir pirmā kategorijas, kurā bērns tiek sprādzēts ar automašīnas jostu, tad tas viņam ir jaunums, ka josta ir elastīga - tā padodas un ļauj viņam stiepties uz priekšu vai pat, mazākiem bērniem, izkāpt no sēdekļa, nostāties uz grīdas un arvien vēl būt it kā iesprādzētiem krēslā. Tādēļ disciplinējiet savu bērnu jau no paša sākuma - kad Robins brauca šādā krēsliņā (diemžēl mēs nebijām vēl iepazinušies ar ERF idejām, kad krēslus izvēlējāmies Robinam un sākotnēji iegādājāmies šādu - mums par laimi viņu arī ļoti ieinteresēja ERF braukšana un viņš ar lielu prieku atgriezās pie atmuguriskas braukšanas pēc 2 gadu vizināšanās ar skatu braukšanas virzienā, tostarp paspēja pat pabraukt dažus mēnešus būsterī) - viņš skaidri zināja noteikumus, ja automašīna kustās, tad ir jāsēž krēslā un galviņai ir jābūt pie atzveltnītes - citādi sānu spārniņi nenosargās galviņu, ja kāds mums uzskries virsū. Šo atgādināju viņam katru reizi, kad viņš aizmirsās un, rādot man kārtējo atradumu kabatā, liecās uz priekšu ārpus sēdekļa sānu aizsargiem. Viņš uzreiz atgriezās pareizā pozīcijā krēslā un pa mašīnu riņķī nevandījās - māciet mazajam to, citādi uz priekšu vērstam krēslam nav lielas jēgas un tas nevar pildīt savu uzdevumu - pasargāt jūsu bērnu! (citādi tas ir krēslus ar skatu pretēji braukšanas virzienam, jo sadursmes brīdī inerce pati nogādā bērna galvu dziļāk krēslā un paslēpj to drošībā aiz sānu sargiem).
1 - 12 lietas no 17
1 2
Rādīt     vienā lapā
Dzimums Izmērs Cena Kārtot pēc
Concord Transformer XT PRO
355.00 EUR
Concord Transformer XT (15-36kg)
299.00 EUR
Concord Transformer T (15-36kg)
199.00 EUR
Concord Vario XT5 (9-36 kg)
299.00 EUR
Jané iQuartz iSize (15-36 kg)
210.00 EUR
Diono mXT
115.00 EUR
Diono HIP
60.00 EUR
Jané Grand autokrēsliņš (9-36kg)
280.00 EUR
Jané Montecarlo R1 (15-36 kg)
175.00 EUR
Jané Quartz (15-36 kg)
189.00 EUR
Klippan paliktnis
24.90 EUR
Axkid Mate paliktnis
22.00 EUR
1 - 12 lietas no 17
1 2
Rādīt     vienā lapā

Web Statistics
Pievienots grozam...