Meklēt

Pēc zīmola

Sākums / Veikaliņš / Braucamie / Līdzsvara riteņi / Yedoo OneToo (laima zaļš)
Yedoo OneToo (laima zaļš)
Zīmols: Yedoo
99.00 EUR
Vai mums ir?
PērkamPērkam Gribamliste
Preces apraksts
Yedoo ir jauns Eiropas zīmols, kas jau izpelnījies lieliskas atsauksmes ne tikai Eiropā, bet arī no zinošākajiem ASV ekspertiem. Tas tiešām ir šīs cildinošās kritikas vērts, jo ir augstas kvalitātes līdzsvara ritenis, kura izstrādātāji acīmredzami zina, ko dara un kādam ir jābūt ideālam līdzsvara ritenim.
Tas ir:
- ļoti viegls - sver vien 3.8 kg
- ļoti zems - mazajam braucējam sēdekli var nolaist līdz pat 30 cm no zemes, kas ļaus ar to braukt apmēram 85 cm garam bērnam (tas būs 1,5 gadiņi vai vairāk)
- lieliska ģeometrija gan iesācējam, gan ņemta vērā izaugsme un sēdekļa novietojums lielākam braucējam jau veido agresīvāku ķermeņa pozu
- visiem Yedoo riteņiem ir pumpējamās riepas,OneToo modelim no Innova firmas.
- Riteņu diski ir spieķoti ar alumīnija aplocēm.
- OneToo modelim ir izturīgs tērauda rāmis un citas detaļas, kas ļauj braukt ar to līdz 60 kg smagam braucējam
- Yedoo lepojas ar saviem īpaši šaurajiem un ērtajiem sēdekļiem, kas piemēroti, lai fizioloģiski korekti izvietotu kājas un būtu ērti skriet, jo tas taču tomēr ir skrejritenis :)
- Ausgtumā regulējama stūre ar ērtiem rokturīšiem mazajai plaukstiņai un sargiem, lai pasargātu tās kritienā.
- Bremzes atbilst gan pēc lieluma, gan pēc stipruma mazam lietotājam, kabelis piestiprināts zem rāmja un ved uz aizmugurējo riteni, kur ir Alu Promax sistēmas bremze.

Īsi sakot, šis būs patiesi lielisks ritenis mazam braucējam ar ekstra zemu sēdekļa augstumu, piemērotu ģeometriju un labu amortizāciju, pumpējamām riepām un pie tā visa lielisku svaru.

Web Statistics
Pievienots grozam...