Meklēt

Pēc zīmola

Sākums / Veikaliņš / Drēbītes / Wooly Organic
Par šo tikšanos esam ļoti priecīgi - ar WoolyOrganic zīmola rotaļlietām un apģērbiem pašiem mazākajiem. 100% organiskā kokvilna, nekādas sintētikas - pat mīkstmantiņu punčos tikai dabiskas izcelsmes (kukurūzas) pildījums. Skaisti dizaini, maigas krāsas un faktūras... liegi un viegli. Mums ļoti patīk :)
Kā mēs iepazināmies? WoolyOrganic zaķi mūsu Klāsiņš saņēma pagājušā vasarā, kad pārējie ģimenes locekļi devās ceļā uz Norvēģiju, bet Klāsa ceļš veda pie vecmammas uz laukiem. Lai sirsniņā mierīgāk un līdzi ir draugs, viņu pavadīja tieši WoolyOrganic zaķis, kurš nokristīts par Džeisonu Fitu (tā sauca kaut kādu svarīgu pirātu, ja?) un nu tas kļuvis par viņa mīļāko guļamdraugu "forever" - nekur Klāss nevar bez Džeisona Fita.
Bet patiesībā jau WoolyOrganic lietiņas domātas mazajiem no 56. līdz 74. izmēram - ir skaisti pirmie pūriņi, dāvanu komplektiņi un drēbītes arī atsevišķi. Ir brīnišķīgi grabulīši, mīļmantas un guļamlietas, sedziņas un vannas dvielīši. Viss ieturēts dabiskos toņos - naturāli baltā vai bēšā, tādēļ piestāvēs kā mazām dāmiņām, tā sirsnīgiem puišeļiem.

Web Statistics
Pievienots grozam...