Meklēt

Pēc zīmola

Sākums / Veikaliņš / Grāmatplaukts / Grāmata "Glābējcūka"
Grāmata "Glābējcūka"
12.99 EUR
Vai mums ir?
PērkamPērkam Gribamliste
Preces apraksts
Pirmsskolas un jaunākā skolas vecuma bērni noteikti atpazīs sevi situācijā, kurā nonākuši grāmatas galvenie varoņi. Savukārt vecākiem būs iespēja paskatīties uz sevi no malas un atcerēties, kāpēc radoša pieeja ir neiztrūkstošs atribūts bērnu audzināšanā un nogurdinošu ikdienas problēmu risināšanā. Cik ļoti tāda Glābējcūka reizēm ir vajadzīga mums visiem!  

Ja grāmatu kopā ar bērniem lasīs opītis vai omīte, viņi varbūt atsauks atmiņā savu bērnību, kad pieaugušie parasti tik bieži nejaucās bērnu pasaulē, un pastāstīs, cik daudz laika tika pavadīts brīvā dabā un kādi negaidīti izaicinājumi un radoši atrisinājumi gaidīja teju vai aiz katra stūra.   

Grāmatas autore Ieva Auziņa studējusi mākslas vēsturi Latvijas Mākslas akadēmijā, 90.gadu vidū aktīvi darbojusies jauno mediju mākslas jomā, rakstījusi žurnālam "Studija", sarīkojusi vairākas nozīmīgas mediju mākslas izstādes. Autore jau vairāk nekā 10 gadus dzīvo gan Slovēnijā, gan ASV. 

Stāsts "Glābējcūka" ir autores debija bērnu literatūrā. Grāmatas māksliniece gleznotāja Ilze Raudiņa 15 oriģinālgleznām, kuras izmantotas par pamatu "Glābējcūkas" ilustrācijām, smēlusies iedvesmu Slovēnijas dabā, kā arī saglabājusi dokumentālu atpazīstamību, gleznojot garāko akmens tiltu Eiropā pāri kalnu upei Sočai. 

Web Statistics
Pievienots grozam...