Meklēt

Pēc zīmola

Sākums / Veikaliņš / Grāmatplaukts / Latviešu ābece piecgadniekiem (ar disku)
Latviešu ābece piecgadniekiem (ar disku)
Zīmols: Made in Latvia
12.50 EUR
Vai mums ir?
PērkamPērkam Gribamliste
Preces apraksts
Tieši šī ābece iemācīja lasīt mūsu Robinu. Pie mums tā nonāca tikai tad, kad viņam jau bija 6 gadi un burtus viņš jau pazina. Patiesībā tā domāta "piecgadniekiem, kas sāk iepazīties ar burtiem un pieaugušajiem, kas viņus vēlas ievadīt lasītprieka pasaulē ar tādu ābeci, kuras pasaulē mīt krāsaini tēli, dziesmas, mīklas, sakāmvārdi un daudznozīmīgi raksti" - tā par savu ābeci raksta tās autori. Mēs sakām, ka tā ir brīnišķīga - latviska caurumcaur, tai ir neatkārtojami akvareļu zīmējumi, to caurvij latviski motīvi, skaisti, gandrīz izdziedami vārdi... un mēs nemaz neesam tikuši līdz pasakām un dziesmām, kas skan klātpievienotajā diskā, darba lapām, kas palīdzēs burtiņus nostiprināt atmiņā vēl dziļāk, lai Robins prastu ne vien lasīt, bet arī skaisti rakstīt... 

Ābeci izdevusi "Kustība par latvisku kultūru izglītību". Ābece ir aptuveni A4 formāta, tajā lappuse veltīta ik burtam un ik divskanim, bet pievienotajā diskā ir pasakas un dziesmas, kā arī darba lapas, kas veltītas katram burtiņam.

Kopā ar mazo lasītāju varēsiet baudīt 39 krāsainas ilustrācijas, uz kurām ir alfabēta burti (t.sk. divskaņi), tautasdziesmas par pasakas tēmu, mīklas, kuru atminējumi atrodami ilustrācijā, lasāmie teikumi, kuri atrodami arī pasakā. Grāmatas beigās ir dažādi uzdevumi.
Grāmatai pievienotajā datu DVD ir apjomīga informācija par:
1. KLKI projektu un izstrādājamo izglītības sistēmu, tās teorētisko pamatojumu, sagatavotajiem, vēl gatavojamajiem materiāliem, metodikām;
2.Ilustrēto pasaku teksti ar sakāmvārdiem un filozofiskiem jautājumiem beigās.
3. Pasaku audio ieraksti kopā ar dziesmām, kuras ir arī iekļautas grāmatas ilustrācijās.
4. 67 audio dziesmas, izņemtas no pasaku konteksta, lai tās varētu iemācīties no galvas, dziedot līdzi, un vēlāk jau zināmos  tekstus lasīt ar fotografēšanas metodi grāmatas ilustrācijā.  Ierakstus veica: Edgars Lipors, Ilga Reizniece, Solvita Lodiņa, f/k "Pērlis" un Vītolu ģimene, f/k "Laiva", tautas      vērtes kopa "Dzieti".
5, Ivetas Gēbeles grāmatas :"Latviešu tautas pasakas -- bērnu personības attīstītājas, līdzsvarotājas un dziedinātājas"
fragmenti un 3 pasaku intrapsihiskie skaidrojumi.
6. Ieskatam divas DVD filmas no sešgadnieku programmas. Tajās lelles dodas ciemos pie amatniekiem mācīties amatu. Skatoties filmu: "Ciemos pie mūzikas instrumentu meistara Eduarda Klints" varēsiet vēlāk uztaisīt niedru stabulīti. Bet , skatoties filmu:"Pastalnieks un kurpnieks", izzināsiet seno un mūsdienīgo apavu gatavošanas un labošanas noslēpumus.

Web Statistics
Pievienots grozam...