Meklēt

Pēc zīmola

Sākums / Veikaliņš / Kupelītes / Mazuļu pirmās kurpes

Pirmā reize vienmēr ir īpaša - pirmie soļi, pirmās kurpes... Mēs sākām meklēt apavus Robinam agri - vēl pirms viņš bija iemācījies patstāvīgi piecelties kājās - meklējām informāciju gan dažādos žurnālos, gan internetā. Līdz divu gadu vecumam bērna pēdas kauli ir mīksti un elastīgi, tieši tāpat kā deguna starpsiena pieaugušajiem. Pēdas velve ir veidota tieši tāpat - tā sastāv no muskuļiem, kuri attīstās, kamēr tiek nodarbināti, bet tikai tādā gadījumā, ja pēda ir brīva, nevis ja tā novietota konkrētā pozīcijā ar pareizu izliekumu. Meklējot īstās kurpes saskārāmies ar viedokli - bērniem, kuriem nav nepieciešama korekcija, pēdai jāļauj attīstīties dabiski, šim uzdevumam vislabākās ir plikas pēdas. Tieši šī iemesla dēļ jāizvēlas kurpes, kuras nedeformē pēdu un kurām ir mīksta zole. 

Mūsu pirmais atklājums bija LittleBlueLamb kurpes, kurām tagad pievienojies arī Freycoo, kas ražo apavus ar mīkstām zolēm, un kuram ir līdzīgi principi un kvalitāte kā LittleBlueLamb. 

Kurpes izgatavotas no ādas, pat to zoles sastāv no divām kārtām ādas, kas pildīta ar īpašu materiālu, kurš aizsargā bērna kāju no savainojumiem un temperatūras izmaiņām. Šīs kurpes ļauj justies tā, it kā staigātu plikām kājām - kāja var brīvi kustēties un kurpes iekšpusē notiek nemitiīga gaisa apmaiņa. Kurpes ārpuse sastāv no teļa ādas un tā krāsota izmantojot dabīgas krāsvielas. Odere veidota no mīkstas cūkādas. Visi izmantotie materiāli ir dabai draudzīgi un droši bērniem, un visas kurpes ražotas ar rokām. Kurpēm ir simpātisks dizains un tās ražotas Ķīnā, izmantojot ASV radītu, jaunu tehnoloģiju, ražošanas procesu rūpīgi novērojuši Ķīnas pediatri. Šīs kurpes ieguvušas popularitāti Ķīnā, Austrālijā, Jaunzēlandē, Korejā, Japānā un Lielbritānijā, nu jau arī Latvijā. 

Šajā kolekcijā iekļautas kurpes, kas paredzētas 6-24 mēnešus veciem bērniem. Kurpes domātas rāpošanai, čāpošanai un pirmajiem soļiem. Tās piemērotas iekštelpām un iešanai ārā (!). Šīs kurpes ir lieliska alternatīva plikām kājām - mūsu bērni pa māju staigā plikām kājām, bet aukstajā laikā uzvelkam getras, un kājas vienmēr ir siltas. Lai vai kā, ar plikām kājām nevar doties ārā vai ciemos - un šīs kurpes ir lieliska alternatīva, jo tās aizsargā pēdas, tiek ievērotas manieres un gan sajūtas, gan kustības ir dabīgas. 

NB! Šie apavi piemēroti bērniem, kuriem nav nekādu problēmu ar kājiņām - šie apavi neierobežo bērna kustību un veidu, kā bērns liek kājas, līdz ar to nekādi nekoriģē gaitu un kāju. Bērniem, kuriem viss jau dabiski ir pareizi tas ir pluss, savukārt tiem, kuriem nepieciešama korekcija, šie apaviņi nederēs. 

Kā izvēlēties kurpes, kas der?

Kad mazais ir labā omā, uzspēlējiet spēli "Peka uz papīra"! Viens-divi, apvelciet pēdiņu vai kaut kontūru tikai ap pirkstiņiem un papēdīti un nomēriet pēdas garumu tālākajos punktos. Ņemiet vērā, ka šis izmērs būs lielāks kā mērot pašu pēdiņu - tātad maza rezervīte jau būs ierēķināta. Taču būtu labi, ja, pērkot mazulim kurpītes, noņemtajam mēram vēl pierēķinātu <0,5 cm rezervīti. Lūk arī īstais izmērs rokā!

LittleBlueLamb pirmo solīšu kurpēm ir trīs izmēri:
6-12 mēneši, EU 17, 11,5 cm
12-18 mēneši, EU 19, 12,5 cm
18-24 mēneši, EU 20, 13,5 cm

Lūdzu, visvairāk lūkojieties uz centimetriem (tie ir kurpītes iekšējais izmērs) - mēneši ir orientējoši un EU izmērs ir ražotāja norādītais - es vismaz vienu izmēru liktu klāt. Piemēram, 18-24 mēnešu kurpīte man šķiet ir aptuveni 21.-22. izmērs, ja salīdzinu ar citiem Robina apaviem.

 
1 - 12 lietas no 71
1 2 3 4 5 6
Rādīt     vienā lapā
Dzimums Izmērs Cena Kārtot pēc
Baltas ar spārniņiem (C133)
24.99 EUR
Rozā ar spārniņiem (C132)
24.99 EUR
Melnas sandalītes (C131)
24.99 EUR
Tauriņkurpes (F112)
24.99 EUR
Zilas sandalītes (C130)
24.99 EUR
Sūnu zaļās (C114)
24.99 EUR
Krāsainās sandalītes (C128)
24.99 EUR
Glaunās kurpītes - melnas (F89)
24.99 EUR
Zilas pīlītes (C125)
24.99 EUR
Dzeltenās kurpītes (C101)
24.99 EUR
Melnās zvaigznes (C120)
24.99 EUR
Rozā dvīnītes ar taureni (F57)
24.99 EUR
1 - 12 lietas no 71
1 2 3 4 5 6
Rādīt     vienā lapā

Web Statistics
Pievienots grozam...