Meklēt

Pēc zīmola

Sākums / Veikaliņš / Kupelītes / VivoBarefoot bērnu apavi

Kopš laika, kad Robins izauga no LittleBlueLamb mīksto zolīšu kurpītēm, ko saucam par pirmo soļu apaviem, nebeidzām sapņot, ka tādus varētu ražot vismaz līdz 5 gadu vecumam. Tā noelsāmies kopā ar Klaudiju Hēlu pie šo apaviņu plaukta. Kaut vai pa iekšu staigāšanai tie būtu tik labi. Nemaz neuzdrošinājāmies cerēt, ka kas tāds varētu būt derīgs arī ārā iešanai... 

Bet kāds tur augšā mūs ir uzklausījis. Un mumz ir izdevies atrast... VivoBarefoot. Šī firma ražo apavus pliko kāju izjūtām - nevieniem apaviem - ne pieaugušiem, ne bērnu līnijai - zoles biezums nepārsniedz 7 mm, bet vairumam tie ir 3-4 mm, kas gandrīz pilnībā ļauj izbaudīt ik akmentiņu un gruzīti uz ietves vai bezceļa apstākļos. Par to, kādēļ basām kājām staigāt ir daudz veselīgāk, vislabāk palasīt mūsu blogā, piemēram,šeit. Tāpat šie apavi, protams, ir daudz daudz vieglāki kā parasti apavi, kā arī tie ir nenormāli elastīgi. 

Šobrīd paši jau par 90% izvēlamie stikai šos apavus. Esam kļuvuši mazliet atkarīgi. Robins no sava apavu pāra nav gatavs šķirties, lai kur nedotos. Savukārt tētis saka: "Pirmās divas nedēļas bija nogurušas un sāpēja pēdas. Tā es uzzināju par muskuļiem savās kājās, par kuriem man nebija ne jausmas." Te arī praktisks apliecinājums tam, ka baso kāju filozofija darbojas un staigājot ikdienā ar plikām kājām, tiešām tiek darbinātas muskuļu grupas, kuras ierastajos polsterētajos apavos palaižas slinkumā. Bet tiešām, palasiet augšminēto linku. Vai pilnu rakstu par "pareizu" staigāšanu var palasīt šeit (tulkots latviski). Vēl vairāk info par pliko kāju idejām ražotāja mājaslapā (angliski).

Un atkarīgi esam ne tikai mēs. Daži klienti ierodas jau pēc nez kurā apavu pāra, jo aptvēruši, ka "atpakaļceļa nav" - iekāpjot atpakaļ "parastos" apavos, atgriežas vecās vainas un nu, zinot, ka tā var arī nebūt, citus apavus nemaz vairs nevar iedomāties. Tāpēc klāsts kļūst arvien plašāks un nelielā izvēlē piedāvājam arī pieaugušo apavus. Jo veselas kājas sākas bērnībā, bet labāk vēlu nekā nekad ;) 
1 - 12 lietas no 19
1 2
Rādīt     vienā lapā
Dzimums Izmērs Cena Kārtot pēc
Ababa ādas sandales
50.00 EUR
Ababa canvas "Born free kids"
55.00 EUR
Primus Junior (melnas)
69.00 EUR
Mini Primus
59.00 EUR
Ultra kids (DOLPHIN)
49.00 EUR
WYN kurpes (melnas)
85.00 EUR
Fulham Rubber kids (navy)
75.00 EUR
Fulham Rubber kids (olive)
75.00 EUR
Fulham Leather kids
80.00 EUR
Ultra Kids (sarkanas)
49.00 EUR
Ultra Kids (zaļas)
49.00 EUR
Ultra Kids (zilas)
49.00 EUR
1 - 12 lietas no 19
1 2
Rādīt     vienā lapā

Web Statistics
Pievienots grozam...