Meklēt

Pēc zīmola

Echo biksītes (ar lipekli)
Zīmols: SoftBums
23.50 EUR
Krāsa
Vai mums ir?
PērkamPērkam Gribamliste
Preces apraksts

Echo modelis ir All-in-Two tipa autiņbiksītes, kuras sastāv no divām daļām – ārējām ūdensnecaurlaidīgām biksēm un ieliktņa, kuru ar spiedpogu var nostiprināt bikšelēs. Tas veidots pēc īpašas formas, lai pēc iespējas nosegtu biksītes un attiecīgi pēc iespējas reti būtu jāmaina pašas bikses. Tādēļ visbiežāk būs nepieciešamība apmainīt tikai ieliktnīti, kad tas ir kļuvis mitrs.

Šāda sistēma arī ļauj jums izvēlēties, kādus autiņus lietosiet savam mazulim, izmantojot vienas un tās pašas ārējās biksītes, vien nomainot ieliktnīti – iespējams iegādāties gan mikrošķiedras, gan organiskās kokvilnas ieliktņus. Jo tieši ieliktnīši ir tie, kas saskaras ar mazuļa ādu, jo virskārta ir iedarināta ieliktnī, nevis bikšelēs.

SoftBums lepojas ar savu unikālo viena izmēra sistēmu Slide²Size, kas ļauj biksītēm ideāli piegulēt mazuļa dupsim un kājiņām sākot no dzimšanas līdz pat 3 gadu vecumam. Kājiņu malās paslēpta elastīga gumija, kas regulējama ar īpašiem fiksatoriem (līdzīgiem, kā sporta apģērbu malās) un ļauj patiešām pielāgot biksīšu izmēru ikvienam bērnam ikvienā vecumā.


Web Statistics
Pievienots grozam...