Meklēt

Pēc zīmola

Sākums / Veikaliņš / Rūpēm par ... / Ādiņu un matiņiem / Ballistol pretodu līdzeklis ar pumpīti (100 ml)
Ballistol pretodu līdzeklis ar pumpīti (100 ml)
Zīmols: Ballistol
6.49 EUR
Vai mums ir?
PērkamPērkam Gribamliste
Preces apraksts
Pie šī pretodu līdzekļa nonācām caur draugu ieteikumu un - ak jel! - paldies viņiem par to. Tā kā esam aizrautīgi "suņinieki" un mūsu suņi ir medību suņi, tad šad tad nākas dīki stāvēt mežā knišļiem un odiem par prieku un uzkodu. Izmēģinājuši bijām daudz ko un patiesībā man šķita, ka pretodu līdzekļi ir mīts - tie visi vienkārši uzjautrina odus un viņu dzīres ir tikai vēl ar mazliet reibinošu piešprici. Tad nu arī atklājām Ballistol pretinsektu līdzekli, kuru sākumā pūtām sev un suņiem, tad arī bērniem :) Līdzeklis pamatu pamatā sastāv no eļļas un odus atbaidošo efektu dod ēteriskās eļļas, kas viņu izpratnē ir smirdīgas un negaršīgas :) Lai gan patiesībā līdzeklis patīkami smaržo pēc citronmētras :) Bet prieks, ka odi nav ar mums vienisprātis un patiesi netuvojas. Viņi tevi atrod un tad saprot, ka - vēee! - un turās no tevis dažus centimetrus tālu, cīnīdamies ar dilemmu par tevis apēšanu. Aizpagājušā gadā, kad odu bija patiešām daudz, pārbaudījām efektu mežā, kad odi turējās ap cilvēkiem kā aura, kā tāds dzīvs, zumošs kažociņš... 

Līdzeklis ir izsmidzināms un nav ķepīgs (droši to smidzinu arī matos un suņu kažokā) - tik vien, ka tā ir eļļe, tātad pārcensties nevajag un labāk to uzsmidzināt uz plaukstas un izsmērēt, kur gribat, lai odi nekož. Līdzeklis pasargā no odiem, knišļiem, ērcēm, mušām un citiem uzbāzīgiem nejauceņiem. Efekts ir apmēram 6-8 h. Un patīkami, ka līdzeklim ir arī 8 SPF faktors... Turklāt, kā jau dabīgā augu eļļa, tā mitrina un rūpējas par ādu, kā arī palīdz sadzīt pumpiņām, ja kāds nejaucenis ir paspējis jau iekost. 

Ar visu šo kombināciju, man šis ir favorīts un savu dzīvi nespēju bez tā vairs iedomāties. To dodu līdzi arī Robinam uz bērndārzu, jo tad tas pietiekamā mērā pasargā viņu no saules, cik nu smilškastē tā iespīd, kā arī no odiem, kuri sevišķi ēnainos rītos siro pa bērndārza pagalmu mazu brokastiņu meklējumos. Kā jau dabiskam līdzeklim, tam ir ne visai garš derīguma termiņš. Tomēr tas, kas plauktā mums šobrīd, ir derīgs līdz nākamā gada rudenim - tātad 2 vasarām. Tieši tik ilgi mums gāja mūsu pirmā 100 ml pudelīte. 

Lūk tā!

Web Statistics
Pievienots grozam...