Meklēt

Pēc zīmola

Sākums / Veikaliņš / Rūpēm par ... / Maltītēm / Doidy Cup krūzītes un bļodiņas
Doidy Cup jeb Šķībā krūze ir vislabākā krūzīte, no kuras bērnam mācīties dzert patstāvīgi. Tā māca bērnam dzert no krūzītes nevis sūkt no snīpja vai knupīša!!! Šāda krūzīte šķidrumu dzeršanai ir derīga mazulim no 3 mēnešu vecuma, ar vecāku atbalstu tā derīga jau no dzimšanas brīža (pat priekšlaikus dzimušiem bērniņiem).

Unikālais krūzītes dizains aicināt aicina mazo dzert pašam, jo:
  • mazajam nav jāloka galviņa atpakaļ un krūzītes saturu un dzēriena līmeni viņš var labi redzēt;
  • dzerot no krūzes, mutes kustības ir līdzīgas kā zīžot mātes krūti, pretēji snīpīšiem un knupīšiem, kurus jāsūc;
  • arī tad, ja jūs dodat padzerties mazajam, jūs redzat krūzītes saturu un dzēriena līmeni, līdz ar to tiešām dodat bērnam dzert nevis salejat viņā šķidrumu "uz dullo";
  • pateicoties daļēji liektajai formai, krūzītes pamatne ir taisna kā parastai krūzei, tādēļ mazais arī aši iemācās krūzīti pareizi nolikt uz galda, neizlejot ne nieka no tās satura;
  • krūzīti ir ērti turēt aiz diviem rokturīšiem gan dzerot, gan paņemot un noliekot - mazulim nav jābūt izlēmušam, kuru rociņu viņš labprātāk lieto - ir labrocītis vai kreilītis - der abas.
Krūzītes ir radītas un pilnībā ražotas Anglijā no pārtikai paredzēta polietilēna un nesatur bisfenolu A. Tās par bērniem draudzīgām atzinis UNICEF un Lielbritānijā šīs krūzītes rekomendē arī ievērojama mazuļu interešu aizstāvības organizācija the National Childbirth Trust of the U.K. – viss šis man izklausās dikti svarīgi un nopietni, lai bez bažām dotu spilgto un krāsaino plastmasas izstrādājumu savam bērnam.
Un tagad tām pievienojusies arī bļodiņa.  
Doidy bļodiņa ir jaunākā māsa slīpajai krūzītei. Tā ir izgatavota no netoksiska silikona, nesatur BPA un citas kaitīgas vielas. Bļodiņas apakšā ir piesūceknis, kas neļauj  slīdēt pa galda virsmu un apgāzties. Vai vienkārši aizsviest to prom :) Bet tai ir arī slīpā forma - vienā pusē bļodiņa ir augstāka, atļaujot to izmantot dažādām vajadzībām - iespējams pagriezt bērnam tuvāk zemo maliņu, lai viņš labi redz ēdienu, bet var arī pagriezt augstāko - tā bērnam būs vieglāk iedabūt ēdienu karotītē, nepārstumjot to pāri maliņai. Izraugieties savu variantu! Bļodiņa ir arī ideāla paņemšanai līdzi - izggatavota no silikonat tā ir mīksta un neaizņems daudz vietas jūsu somā. Pietiekami dziļa biezputrai, pietiekami sekla pirkstiņēdienam - tāda ir jaunā, foršā Doidy bļodiņa.
 
 
1 - 12 lietas no 23
1 2
Rādīt     vienā lapā
Dzimums Izmērs Cena Kārtot pēc
Doidy bļodiņa (sarkana)
11.99 EUR
Doidy bļodiņa (rozā)
11.99 EUR
Doidy bļodiņa (zila)
11.99 EUR
Doidy komplekts - krūzīte + bļodiņa (zils)
14.99 EUR
Doidy komplekts - krūzīte + bļodiņa (sarkans)
14.99 EUR
Doidy komplekts - krūzīte + bļodiņa (rozā)
14.99 EUR
Piparmētru (perlamutra)
5.00 EUR
Zila (perlamutra)
5.00 EUR
Sudraba (perlamutra)
5.00 EUR
Balta
5.00 EUR
Lillā
5.00 EUR
Violeta
5.00 EUR
1 - 12 lietas no 23
1 2
Rādīt     vienā lapā

Web Statistics
Pievienots grozam...