Meklēt

Pēc zīmola

Sākums / Veikaliņš / Rūpēm par ... / Maltītēm / Doidy Cup krūzītes un bļodiņas / Doidy komplekts - krūzīte + bļodiņa (zils)
JAUNUMS!
Doidy komplekts - krūzīte + bļodiņa (zils)
Zīmols: DoidyCup
14.99 EUR
Vai mums ir?
PērkamPērkam Gribamliste
Preces apraksts
Doidy Cup jeb Šķībā krūze ir vislabākā krūzīte, no kuras bērnam mācīties dzert patstāvīgi. Tā māca bērnam dzert no krūzītes nevis sūkt no snīpja vai knupīša!!! Šāda krūzīte šķidrumu dzeršanai ir derīga mazulim no 3 mēnešu vecuma, ar vecāku atbalstu tā derīga jau no dzimšanas brīža (pat priekšlaikus dzimušiem bērniņiem).

Doidy bļodiņa ir jaunākā māsa slīpajai krūzītei. Tā ir izgatavota no netoksiska silikona, nesatur BPA un citas kaitīgas vielas. Bļodiņas apakšā ir piesūceknis, kas neļauj  slīdēt pa galda virsmu un apgāzties. Vai vienkārši aizsviest to prom :) Bet tai ir arī slīpā forma - vienā pusē bļodiņa ir augstāka, atļaujot to izmantot dažādām vajadzībām - iespējams pagriezt bērnam tuvāk zemo maliņu, lai viņš labi redz ēdienu, bet var arī pagriezt augstāko - tā bērnam būs vieglāk iedabūt ēdienu karotītē, nepārstumjot to pāri maliņai. Izraugieties savu variantu! Bļodiņa ir arī ideāla paņemšanai līdzi - izggatavota no silikonat tā ir mīksta un neaizņems daudz vietas jūsu somā. 
Pietiekami dziļa biezputrai, pietiekami sekla pirkstiņēdienam - tāda ir jaunā, foršā Doidy bļodiņa.

Web Statistics
Pievienots grozam...