Meklēt

Pēc zīmola

Sākums / Veikaliņš / Somas un aksesuāri / Laessig somas / Mazā mugursoma "Okeāns" (tumši zila)
JAUNUMS!
Mazā mugursoma "Okeāns" (tumši zila)
Zīmols: Lässig
39.99 EUR
Vai mums ir?
PērkamPērkam Gribamliste
Preces apraksts
Glābiet okeānu - glābiet mūsu nākotni! Tā ir galvenā ziņa un doma, jaunizveidotajai produktu līnijai Okeāns, lai pievērstu īpašu uzmanību ārkārtas situācijai jūrās un okeānos un saistītu to ar Lassig apņemšanos darīt visu iespējamo, lai atbalstītu aktivitātes un ilgtspējīgu ražošanu pasaules okeānu sistēmas saglabāšanai.

Mazā mugursoma ir izgatavota no 100% pārstrādāta poliestera, turklāt materiāls izgatavots tikai no jūrās un okeānos atrastām plastmasas pudelēm. Vienai mugursomai ir izmantotas 15 pudeles, kas nozīmē 15 mazāk pudeles pasaules jūrās un okeānos. 

Izvēloties materiālu, Lassig apzināti nolēma sadarboties ar tekstilizstrādājumu zīmolu Waste2Wear, kuri apņēmušies ražot videi draudzīgus audumus no lietotām, pārstrādātām plastmasas pudelēm pilnībā sertificētā un caurspīdīgā ražošanas ķēdē. Turklāt viņi ir izvirzījuši mērķi izmantot vai savākt plastmasas atkritumus no okeāniem, lai tie pat nenokļūtu mūsu okeānos.

Mugursomai ar lielu galveno nodalījumu ir papildu mazs nodalījums priekšpusē, ūdens pudeles turētājs iekšpusē un vārda etiķetīte ar brīnišķīgu ziņu "Mīli mani, nēsā mani, nodod mani tālāk!". Polsterēta mugura, lences un regulējama krūšu jostiņa nodrošina papildu ērtību.


Web Statistics
Pievienots grozam...