Meklēt

Pēc zīmola

Robins šogad sāk iet skolā un šajā sakarā mums arvien biežāk ir jāatbild uz jautājumiem par skolu gan sev, gan citiem. Nu ko - rakstāmgaldu mēs vēl meklējam, par skolu domājam, bet somu esam atraduši - YUUbag :) Kāpēc mums tā patīk? Jo tā ir vairāk kā soma - tā ir ergonomiska un augstas kvalitātes skolas soma + līdzi ņemama spēļu stacija. 
 
Mums kā vecākiem ir svarīgi, lai soma būtu ergonomiska un droša. YUUbag ir stingrs putu materiāla karkass un cieta mugura, kas veidota apgriezta U formā, lai atbalstītu muguru anatomiski korekti un nerīvētu mugurkaulu. Platās polsterētās lences ir precīzi regulējamas un savienojamas uz krūtīm, lai soma neslīdētu nost no pleciem, bet cieši piegulētu mugurai. Somai ir atstarojoši elementi, lai bērnu varētu labi pamanīt uz ceļa. Somas sprādzē ir svilpīte, kas ļauj ne vien izklaidēties, bet iespējams var noderēt, ja kādreiz ir nepieciešams sasaukt palīdzību vai pievērst sev uzmanību kritiskā situācijā. 
 
Lai būtu kārtībā! YUUBag iekrita acīs ar savu atšķirīgo pieeju kārtībai, jo somu var no vienas puses pilnībā atvērt, tā lai ērti varētu pārskatīt lietas, kas somā atrodas. Somā ir 20 nodalījumi un kabatas, piestiprināms un izņemams penālītis, dažādi āķīši un vietiņa it visam. A4 formāta burtnīcas un grāmatas var ielikt gan vertikāli, gan horizontāli, bet citas lietas kārtot pa nodalījumiem pēc to piederības. Cerams, ka šāda pieeja palīdzēs pat pirmās klases puišelim tikt galā ar savu lietu kārtību un nebūs nepieciešamības visu sasviest kā pagadās, lai katru reizi atkal visu izkrāmētu laukā, ja kas jāatrod :) 
 
Mazajam skolniekam drošvien svarīgāk, ka somā ir vieta arī galda spēlei un magnētiskiem kauliņiem, lai brīvā brīdī kopā ar draugiem uzspēlētu "Čūskas un trepes" - Anglijā iecienītu spēli, kas ļoti līdzīga mūsu "Cirkam". Un Robins jau izprātoja, ka tās vietā jau var uzzīmēt arī pats savu spēli un ielikt caurspīdīgajā kabatā.
 
Turklāt soma jau daļēji piepildīta! Komplektā nāk ne vien spēle ar kauliņiem, bet arī piestiprināms penālītis, krāsainie zīmuļi, A4 zīmēšanas burtnīca, karabīne atslēgām un YUUclub biedra karte. Tā dod iespēju savu somu reģistrēt ražotāja mājaslapā, lai saņemtu mūža garantiju somai + iespēju piedalīties dažādos konkursos, spēlēt īpaši izstrādātas izglītojošas spēlītes un lejuplādēt aplikācijas, protams, ar vecāku atļauju :)
 
Somām pieejami vairāki stilīgi dizaini, kas būs gana koši bērna gaumei, bet nezaudēs aktualitāti, līdz ar jauna multeņu varoņa ēru :)
 
Lūk tāda ir mūsu izvēle skolas somai!
1 - 7 lietas no 7
Rādīt     vienā lapā
Dzimums Izmērs Cena Kārtot pēc
Lielā mugursoma "Friends" zila
42.99 EUR
Lielā mugursoma "Friends" rozā
42.99 EUR
Lielā mugursoma "Piedzīvojums"
49.99 EUR
Lielā mugursoma "Rozā piedzīvojums"
49.99 EUR
YUUpull MUUSIC
75.00 EUR 109.00 EUR
YUUpull SHUUT
75.00 EUR 109.00 EUR
YUUbag maciņš
7.90 EUR
1 - 7 lietas no 7
Rādīt     vienā lapā

Web Statistics
Pievienots grozam...