Sākums / Jaunumi / Atveram jaunu veikalu Pārdaugavā ar mākslas projektu
Atveram jaunu veikalu Pārdaugavā ar mākslas projektu [15.11.2016]

Šī gada 19. novembrī vērsim muki.lv durvis arī Pārdaugavā, Kalnciema ielā 40. Un darīsim to ar Latvijā līdz šim neredzētu bērnu laikmetīgās mākslas projektu, kurā aicināsim pašus bērnus veidot veikala interjeru. Balti krāsotā telpā ar baltiem interjera elementiem bērni varēs izlīmēt tūkstošiem krāsainu punktiņu, lai padarītu sterilo par košo un nebēdnīgo -- uzlīmēt tikai vienu aplīti vai veidot mozaīkas zīmējumus no krāsainajiem aplīšiem -- tas paliek bērnu ziņā -- visur, kur vien ir balts fons drīkstēs līmēt īpaši sagatavotās uzlīmes, lai telpa atdzīvotos un kļūtu par īstu mākslas instalāciju.

Mūsu paši svarīgākie apmeklētāji ir bērni -- tieši viņu dēļ jau mēs esam. Tāpēc ļoti gribam iesaistīt veikala tapšanā tieši pašus mazākos, ļaut viņiem radīt paliekošus interjera elementus, lai ikreiz, iegriežoties pie mums atkal, viņi varētu atrast savu krāsaino punktiņu. Tādēļ meklējām ideju, kas ļautu iesaistīties ikvienam -- gan divgadniekam, gan skolas vecuma bērniem un pieaugušajiem. Iedvesmu šim projektam radusies jau pirms ilgāka laika, lasot par japāņu mākslinieces Jajoi Kusama (Yayoi Kusama) projektu kādai mākslas galerijai, taču nebija telpas, kur ko tādu realizēt. Ļoti gribējām šo neparasto mākslas projektu iznest ārpus izstāžu zāles -- vietā, kur tā nav vien īslaicīga mākslas instalācija, bet ir īsta telpa, kurai ir pielietojums. Kad sākām plānot jauno veikalu, nebija divu domu, ka šī ir ilgi gaidītā iespēja realizēt šo projektu. Vai tas izdosies atkarīgs tikai no mūsu mazajiem ciemiņiem! 

Ja arī jūs vēlaties piedalīties šajā iecerē, sestdien, 19.novembrī, no pulksten 11 līdz 17 dodieties uz jauno veikalu "muki.lv" Rīgā, Kalnciema ielā 40 kopā ar bērniem un lieciet savu punktu uz mūsu jaunā veikala sienas!


Web Statistics
Pievienots grozam...