Sākums / Jaunumi / Camper apavi - neatkārtojami kā allaž
Camper apavi - neatkārtojami kā allaž [22.3.2021]
Camper pazinējiem un tiem, kas tikai grasās iepazīt to ērtumu - izcili jaunumi ikvienam - jaunā Camper for Kids kolekcija SS21 ir klāt!
Patiesībā vārdos to grūti aprakstīt t- tā jāredz un jābauda šo apavu ērtības. Šogad pie mums atbraukuši tikai jau pārbaudīti vispieprasītākie modeļi: Ous sandales aktīviem bērniem, Miko sandales īstām dāmām un Peu Cami līnijas apavi, kas ir draudzīgi baskājiem. Tas nozīmē, ka šie apaviņi ir super lokani un tiem ir plata anatomiski korekta pirkstu daļa, lai nesaspiestu pirkstus. Vislabākais augošai kājai, lai tā attīstītos, lokana, spēcīga un vesela!
Atgādinām, ka arī šobrīd apavus ir iespējams uzlaikot - izvēlēto modeli ir jāpasūta attālināti, taču saņemt to var arī klātienē kopā ar bērnu (protams, ievērojot piesardzību), lai apavus var uzlaikot. Pēc vajadzības uz vietas ir iespējams izvēlēties citu izmēru vai modeli un veikt izmaiņas pasūtījumā. Tādēļ nebēdājiet, ka pavasarī jāiesoļo ziemas zābakos - pie mums noteikti tiksiet pie lieliskiem apaviem pavasarim un vasarai!

Web Statistics
Pievienots grozam...