Sākums / Jaunumi / Izdevīgi piedāvājumi autokrēsliņiem visās grupās
Izdevīgi piedāvājumi autokrēsliņiem visās grupās [6.11.2014]
Meklējat autokrēsliņu pašam mazākajam? Raugāties pēc nākamā krēsliņa vai esat jau tik lieli, ka varētu kāpt paliktnītī ar atzveltni? Lai kādu autosēdeklīti jūs nemeklētu, esam sarūpējuši izdevīgu piedāvājumu ikvienam :)

Ja vēlaties iegādāties uzticamu sēdeklīti bēbītim, bet pirkumam atvēlētais budžets nav liels, jūs būsiet iepriecināti iegādāties somu uzņēmuma Klippan sēdeklīti no "Metroventure" komplekta. Tam ir gluži vai neticami zema cena - 45 EUR. Taču šī nav tā reize, kad jākļūst aizdomīgiem - Klippan ir uzņēmums, kas pirmajā vietā rūpējās par drošību un piedāvā tikai uzticamus produktus. Krēsliņš pilnībā sertificēts un atbilst visām R44/04 prasībām, tādā varēsiet droši vizināt mazuli pirmajā dzīves gadā (0+.grupa, 0-13 kg)

Ja pats pirmais krēsliņš kļuvis jau mazs, bet jūs meklējat drošāko risinājumu no 9 kg uz augšu, tad nelaidiet garām iespēju iegādāties zviedru firmas Axkid sēdeklīti - Duofix, kas paredzēts bērniem no 9 līdz 25 kg, attiecīgi būs izmantojams līdz pat skolai un vēl mazliet ilgāk. Šo krēsliņu atomašīnā var stiprināt ar Isofix vai automašīnas drošības jostu un izmantot braukšanai pretēji braukšanas virzienam jeb atmuguriski maksimāli ilgi - līdz tiem pašiem 25 kg, kas, protams, jūs jau zināt, ir 5 reizes drošāk kā vērst mazo ar skatu braukšanas virzienā. Tomēr šis ir kombinētā tipa modelis un ja kādā brīdī saprotat, ka gribat tomēr mazo pagriezt uz priekšu, šis krēsliņš tādu iespēju piedāvā un ir izmantojams arī braukšanai ar skatu uz priekšu. Tam šobrīd izcila cena - 379 EUR iepriekšējo 440 EUR vietā.

Pašiem lielākajiem braucējiem, kam jau vismaz 4 gadiņi un 15 kg, piedāvājam jau pieminētā somu zīmola Klippan firmas paliktnīti ar atzveltni, kas aug līdz ar bērnu ne vien garumā, bet arī platumā, turklāt piedāvā slīpuma maiņas iespējas, lai ērtāk atpūsties ceļā. Tam šobrīd cena 119 EUR iepriekšējo 160 EUR vietā (piedāvājums spēkā melnas krāsas paliktnim ar gaiši pelēku korpusu). 

Web Statistics
Pievienots grozam...