Sākums / Jaunumi / Izvēlies savu DĀVANU mūsu dzimšanas dienā!
Izvēlies savu DĀVANU mūsu dzimšanas dienā! [9.11.2017]
Novembrī mūsu priecīgākais jaunums ir Helvetiq galda spēles ģimenei - lieliem un maziem. Tādēļ savā dzimšanas dienā vēlamies jums dāvināt tieši tās. Pavisam ir trīs spēles - Pasaku mežsHippo un Bandidos. Katra pilnīgi savādāka: Pasaku mežs mācīs skaitīt, pamanīt un plānot; Bandidos būs jautra spēle, kas ierādīs, kā darboties komandā - tajā uzvar tikai visi kopā! - šīs abas pilnīgi noteikti der 6gadniekiem un pat drusku jaunākiem spēlētājiem, bet aizraus arī pusaudžus un pieaugušus ģimenes locekļus. Savukārt Hippo jau lielākiem stratēģiem un drusku rēķināt ir jāprot, lai apspēlētu pārējos. Kuru no šīm izvēlēsieties jūs savā DĀVANĀ?!

Jo ikviens, kurš ir reģistrēts muki.lv lietotājs, 12.novembrī, iepērkoties internetā par vismaz 35 eiro, var saņemt vienu no šīm spēlēm BEZ MAKSAS! Atliek vien izvēlēties, kuru!?

Kā saņemt dāvanu un citi svarīgi noteikumi

Pārliecinieties, vai esat reģistrēts muki.lv lietotājs, ielogojieties sistēmā (ja neesat, šis noteikti ir labs iemesls, lai piereģistrētos un turpmāk varēsiet saņemt atlaides un īpašus piedāvājumus no muki.lv) un lieciet grozā preces par vismaz 35 eiro. Noformējiet pirkumu un komentāros, lūdzu, norādiet, kuru spēli vēlaties saņemt dāvanā. Noformējot pirkumu, nav obligāti jāizvēlas attālinātā piegāde - preces kopā ar dāvanu var arī saņemt muki.lv veikalā Kalnciema ielā 40 vai Baznīcas ielā 31 uz vietas 14 dienu laikā pēc pasūtījuma izdarīšanas. Dāvanas saņems pirmie 50 pasūtītāji, jo bezgalīgi daudz mums to nav. 

Un šeit dažas oficiālas nianses:
1. Akcija spēkā tikai 12.novembrī (no 00:00 līdz 23:59), svētdienā, veicot pirkumu internetā par vismaz 35 eiro. Laiku skatīsim pēc pasūtījuma ienākšanas sistēmā. 
2. Dāvanas saņemt var tikai muki.lv reģistrētie lietotāji. 
3. Akcijas ietvaros ikviens reģistrētais lietotājs var saņemt tikai 1 dāvanu neatkarīgi no pirkumu skaita un summas. 
4. Dāvanu skaits ir ierobežots - tās saņems pirmie 50 pasūtītāji tādā secībā kā pasūtījumi ienāks sistēmā.
5. Dāvanas tiks pievienotas tiem pasūtījumiem, kuri kvalificējas akcijas kritērijiem un komentāros būs norādīta vēlamās spēles izvēle. Ja komentāros spēles izvēle nav norādīta, pieņemam, ka dāvaniņa jums nav aktuāla. 

Web Statistics
Pievienots grozam...