Sākums / Jaunumi / Kamēr bērni čuč - mammas iepērkas MELNĀS NAKTS IZPĀRDOŠANĀ
Kamēr bērni čuč - mammas iepērkas MELNĀS NAKTS IZPĀRDOŠANĀ [8.4.2019]
Vai bijāt pamanījuši, ka ik reizi, kad 13.datums iekrīt piektdienā vai sestdienā, mēs rīkojam izpārdošanu? Ja tā ir piektdiena, tad uz vietas veikalos, bet, ja sestdiena, tad www.muki.lv

Un tieši tā - 13. aprīlis iekrīt sestdienā un tādēļ tā būs MELNĀS NAKTS IZPĀRDOŠANA INTERNETĀ! Kamēr bērni čuč, mammas iepērkas www.muki.lv, meklējot labākos piedāvājumus un atlaides visās sadaļās. Sekojot līdzi mūsu sociālo tīklu kontiem FACEBOOK un INSTAGRAM, jūs daļu piedāvājumu jau uzzināsiet, taču pavisam visu pārsteigumu mēs, protams, neatklāsim un daļu īpašo piedāvājumu un atlaižu varēs noķert tikai īstajā melnajā naktī! 

Kā vienmēr tehniska informācija: piedāvājumi un izpārdošana būs iespējama tikai iepērkoties www.muki.lv, kamēr īstie veikali nestrādā - tātad no 13.04. pl. 17.oo līdz 15.04. pl.11.oo. Iepriekšēja rezervācija un preču atlikšana vai aizrunāšana nav iespējama. Visi internetā veiktie pasūtījumu tiks apstrādāti nākamajā darba dienā hronoloģiskā kārtībā un preces, kuru skaits ir ierobežots, tiks nodrošinātas pasūtījumu ienākšanas secībā. Laikus neapmaksāti/neizņemti pasūtījumi tiks saglabāti 7 dienas. 

Web Statistics
Pievienots grozam...