Sākums / Jaunumi / Klippan prezentē jauno 0. grupas autokrēsliņu Dinofix
Klippan prezentē jauno 0. grupas autokrēsliņu Dinofix [19.9.2012]
Mēs gaidījām to jau kādu brīdi, jo tas solīja Klippan drošības sistēmu pārvērst līdz šim neredzētā auto drošības sistēmā bērnam no dzimšanas līdz skolas vecumam. Nu tas ir klāt - Dinofix.

Prezentējot "Kind and Jugend 2012" izstādē savu jauno 0+ grupas krēsliņu Dinofix, Klippan ir pavēruši jaunu kategoriju autokrēsliņu drošības jomā, jo piedāvā līdz šim neredzētu drošības sistēmu no dzimšanas līdz pat skolai jeb no 0 līdz 36 kg, kas ļauj ilgstoši pārvadāt bērnu ar skatu pretēji braukšanas virzienam un ir vienlīdz ērti un droši stiprināms gan ar Isofix drošības sistēmu, gan ar automašīnas jostām. Dinofix ir Klippan Triofix "jaunākais brālis" - 0+ grupas krēsliņš, kas stiprināms uz tās pašas bāzes ar Isofix vai automašīnas jostām. 

Iegādājoties Dinofix krēsliņu, uzreiz jāpērk arī šī bāze, jo krēsliņš stiprināms tikai un vienīgi uz tās. Bāze derēs gan automašīnām ar Isofix sistēmu, gan arī tām, kurām Isofix āķu nav - ne mazāk vienkārši un droši bāzi var instalēt ar drošības jostām. Bāzei ir atbalsta kāja, kas palielina krēsliņa stabilitāti, un krēsliņš uz bāzes stiprinās ar vienu klikšķi. Kad mazulis no Dinofix krēsliņa būs izaudzis - sasniedzis maksimālo robežu 13 kg vai augumā pāraudzis tā malu - bāze būs lietojama nākamajam krēslam - Triofix, kas der bērniem no 9 līdz 36 kg jeb aptuveni līdz 8-10 gadiem. Attiecīgi vēl līdz 18 kg svaram (jeb apmēram 4-4.5 gadiem) bērns varēs braukt atmuguriski un tad turpināt braukt tajā pašā krēsliņā ar skatu braukšanas virzienā. Šādu sistēmu līdz šim neviens autokrēsliņu ražotājs nav izstrādājis - Maxi Cosi ir bāze, kas derīga 0+ un 1. grupas krēsliņiem, tomēr tā piedāvā jau diezgan agrīni bērnu pārvadāt ar skatu braukšanas virzienā, jo 1. grupas krēsliņš nav ievietojams automašīnā drošajā atmuguriskajā veidā.

Vairāk par braukšanu atmuguriski ilgāk kā līdz 0. grupas krēsliņa beigām lasiet blogā.

Web Statistics
Pievienots grozam...