Sākums / Jaunumi / Lässig jaunā pludmales kolekcija - tik skaista, kā no Pāvilostas
Lässig jaunā pludmales kolekcija - tik skaista, kā no Pāvilostas [29.6.2020]
Plānojat atpūtu pie jūras vai citur pludmalē? Kad saulīte silda ne pa jokam, jānodrošinās kārtīgi! Mēs esam gatavi turēties pretī un sargāt tavu mazo no saules kaitīgajiem UV stariem ar Lässig jauno pludmales kolekciju - ar skaistām apdrukām gluži kā no Pāvilostas! Atradīsiet gan UV aizsargkrekliņus, pludmales pončo un saules cepures, gan peldbiksītes un peldkostīmus ar integrētu peldautiņu.

Lai mazais nebūtu vienmēr jāsmērē ar saules kremu (kas arī nemaz nav tik nevainīgs, starpcitu) ir izgudroti UV aizsardzības krekliņi un kostīmiņi. Tie pasargā bērnu no apdegšanas, ir plāni un nekarsē un ar tiem var iet arī ūdenī, jo tie ātri žūst. Tādi mums atbraukuši vakar gan ar īsām, gan garām rociņām.

Vēl mums ir peldbikses un peldkostīmi - tiiiik plaša kolekcija pašiem mazākajiem, ar iestrādātu uzsūcošo autiņu, lai atkrīt autiņbikšu maiņa un mazās un lielās avārijas. Vai bažīšanās par šmuci ūdenī. Pieejami peldbiksīšu un peldkostīmu izmēri no 6 līdz 36 mēnešiem.

Saules cepurītes ar UV staru +50 SPF un pat + 80 SPFaizsardzību. Turklāt divpusējās - uz divām pusītēm var pucēties un ar visādiem tērpiem saskaņot. Bet, protams, ar visu augstāk pieminēto bez šaubām saskaņojamas, jo ir no vienas kaiju un jūrnieciņu kolekcijas. Ļoti skaistas šogad...

Pieskaņosim arī Babiators saulesbrilles - jaunās krāsas atbrauca no ASV tikai vakar. Bet ir tādi toņi, kas mats matā saskan ar Lässig jauno pludmales kolekciju, it kā viņi būtu sarunājuši...

Ko vēl pilnam komplektam vajag? Ak jā, dvielis...mums ir mīkstie muslīna dvieļi ar kapucīti, muslīna pončo, peldmētelīši... tik garšīgās krāsās un labās cenās...!

Vienvārdsakot - varam pludmalei apģērbt un sagatavot no galvas līdz kājām, jo arī mīksto zolīšu apavu pievedums jau klāt!Viss lieliem un maziem piedzīvojumiem pludmalē!

Web Statistics
Pievienots grozam...