Sākums / Jaunumi / Līdz ar pirmo salu labi jaunumi mukajos plauktos :)
Līdz ar pirmo salu labi jaunumi mukajos plauktos :) [22.10.2013]
Mums ir daudz daudz foršu jaunumu:
- LBL ziemas zābaciņi ir KLĀT!!! ir pieejami gan pirmo solīšu apavi līdz pat 24 mēnešu vecumam, kas derēs arī pabrišanai pa sniegu (Klāsiņš pagājušā sezonā savu pirmo brienamo ziemu godam nobrida tieši LBL pirmo solīšu zābaciņos, gauži apmierināts :) ). 
- plauktos pamazām liekam arī nopietnāko soļu ziemas zābakus no 23. līdz 27. izmēram. Šos pagājušā sezonā testēja Robin sun tie bija viņa mīļākie "mocīša" zābaki :) 

- Tukšajā autokrēsliņu plauktā atkal ir sarūmēti Axkid autokrēsliņi. Tā ka tie, kas tīko paskatīt un iemēģināt, nevilcinieties ilgi, jo aši plaukts būs atkal tukšs!

- un ierindā ir atgriezusies Doidy krūzīte visās varavīksnes krāsās, kā arī ļoti gaidītie Bickiepegs cepumiņi.

- ievadot mūsu mājaslapas meklētājā firmu Reer, redzēsiet, cik jaukas lietas ražo šis vācu uzņēmums, kura lietiņas paši aktīvi lietojam un līdz šim iegādājāmies Vācijā - tagad arī pie mums, gan drošības aprīkojums mājas nodrošināšanai mazulim, gan bērna aprūpes lietas, nakts gaismiņas, automašīnu spoguļi utt. 

Tuvākajā laikā centīsimies arī visus jaunumus izvietot internetā, lai tiem var piekļūt arī visi tie, kas netiek līdz mūsu bodītei Baznīcas ielā 31. 


Web Statistics
Pievienots grozam...