Sākums / Jaunumi / Meklējam savējo starp savējiem
Meklējam savējo starp savējiem [29.4.2019]
Par darbiņu no mūsu puses 

Mēs negribam, lai tu nogurtu strādājot visu garo lielveikala darba laika dienu no 10 līdz 21, tādēļ šis būs īsts maiņu darbs ar nepilnas dienas slodzēm. Darba laiku būs iespējams plānot atbilstoši savām iespējām, tādēļ šajā reizē aicinām droši rakstīt gan bērndārznieku māmiņas, gan studentus un visus, kas mums nemaz neienāk prātā, kuri gribētu pusi dienas pavadīt saimniekojot muki.lv. Atbilstoši nostrādātajam stundu skaitam tā var būt pilna vai nepilna slodze, jo algu tad arī rēķināsim pēc stundu likmes 4 eur/h, lai būtu maksimāli elastīgi. Tas par praktisko pusi. 

Par rosīgo. Darbs muki.lv arī lielveikalā droši vien daudz neatšķirsies no rosīšanās esošajos muki.lv veikalos. Vissvarīgākais ir palīdzēt ciemos atnākušajiem klientiem, izstāstīt, ieteikt, atrast īsto. Protams, lai muki.lv veikaliņā būtu patīkami ciemoties, precēm ir jābūt plauktos smuki sakārtotām, cenu zīmītēm virsū un putekļiem prom. 

Drusku arī pie datora ir jābūt, jo līdz ar jauno veikalu internetā veiktos pirkumus varēs saņemt arī Riga Plaza, par ko tev būs jābūt atbildīgai/-am, sagatavojot pasūtīto preci, nosūtot rēķinu un nododot pasūtījumu klientam. Tātad drusku darboties ar datoru jāprot!

Kādu mēs redzam tevi

No augstāk aprakstītajiem darba pienākumiem jau var noprast, ka mēs meklējam komunikablu cilvēku, kas labprāt parunājas, dalās pieredzē, bet prot arī ieklausīties klientā, ne tikai paklusēt, bet arī saklausīt. Mums patīk pozitīvi cilvēki, kas prot pasmaidīt, tādi drusku dauzonīgi jau mēs esam :) Mums patīk cilvēki, kuri ir pašapzinīgi, bet ne augstprātīgi. Nu ar kuriem ir forši parunāt, apmainīties viedokļiem un mēs būtu lepni, ka tieši tu pārstāvi muki.lv viedokli. Tātad kopīgām vērtībām un dzīves redzējumam mums būtu jābūt vismaz galvenajos saskares punktos. Lai izrunāties varētu visā pilnībā, būtu jāprot vēl kāda valoda bez latviešu valodas. 

Bet ar pļāpāšanu jau vien nebūs līdzēts - palīdzēt, pasniegt, parādīt un citi pa... ja tev ir tuvi un patīk, tad šeit būsi īsti vietā. 

Un kā jau minējām, nepieciešamas arī datorprasmes, elementārā epasta un excel lietošanas līmenī - programmēt un maketēt neprasām :) 

Kā jau veikalā, protams, jābūt arī precizitātei skaitļos. Bet pieredze ar kases aparātu vai iepriekšēja darbošanās tirdzniecībā nav obligāta lieta - to var aši iemācīties.

Ja esi īstais/-ā!

Ja jūti, ka esi īstais mūsu kolēģis/-e - droši raksti mums motivācijas vēstuli - tā to smalki sauc, bet patiesībā mēs vienkārši gribam zināt, kādēļ tu vēlies strādāt tieši muki.lv - un, protams, pievieno savu CV. Adrese, kurp sūtīt ir iveta@muki.lv


Web Statistics
Pievienots grozam...