Sākums / Jaunumi / Muki.lv svin dzimšanas dienu!
Muki.lv svin dzimšanas dienu! [10.11.2016]
Kā ik gadu, 12.novembrī, atzīmējam muki.lv dzimšanas dienu, jo tieši šajā datumā publicējām pirmo ierakstu www.muki.lv vietnē. Un tas bija tieši 7 gadus atpakaļ. Tādēļ būs gan kūka, gan pārsteigumi visiem, kas iegriezīsies ciemos!

Ik gadu mūsu dzimšanas dienā piedāvājam arī papildus atlaidi. Tā gan šoreiz būs mazliet jānopelna - veikalā Baznīcas ielā 31 būs ierīkots foto stūrītis, kurā aicināsim fotogrāfēties ar superīgajiem muki.lv pirkumiem un varam kadrā ielīst arī mēs paši - gan Robins, gan Klāss un arī muki.lv vecāki :)  Dalieties ar šiem foto Facebook ar saviem draugiem ar piebildi #mukilv_dzimene un mēs jums piešķirsim 7% papildus atlaidi savai iekrātajai lietotāja atlaidei. Tātad pat reģistrējoties mūsu draugu bāzē kaut šodien saņemsiet 7% atlaidi, bet ja esat iekrājuši jau, piemēram, 10%, tad summēsim atlaidi un piešķirsim jums 17%. Taču jums mūs jāapciemo un jāatvēl mirklis smaidīgam foto mūsu fotostūrītī :)

Bet nākt ciemos ir vērts - arī tāpēc, ka mazajiem ķipariem būs iespēja tikt pie forša (pārejošā) tetovējuma, visus cienāsim ar bērnības kūku un pašu spiestu ābolu sulu no mūsu laukiem. Nu vienkārši ienāciet ciemos - mūs satikt, sasmaidīties vai ko iegādāties dzimenei par godu :) Būs burziņš!

Web Statistics
Pievienots grozam...