Sākums / Jaunumi / Nedēļas nogalē mūs varēs sastapt izstādē "Bērnu pasaule 2015"
Nedēļas nogalē mūs varēs sastapt izstādē "Bērnu pasaule 2015" [15.4.2015]


Muki.lv stendā sastapsiet Latvijā jau ļoti iemīļoto Happeak zīmolu – mūsu lietuviešu draugi būs atveduši līdzi pilnīgi jaunu pavasara/vasaras kolekcijas daļu, ko vēl nevar iegādāties pat firmas veikalos Lietuvā – mums priekšroka! :)

Turpat līdzās plašs pavasara un vasaras apavu klāsts – populārie LittleBlueLamb apavi no pirmajiem solīšiem līdz bērndārza izlaidumam, baskāju izjūtu cienītāji būs sajūsmā par Vivobarefoot apaviem, priecēs arī košie Livie&Luca šī gada vasaras modeļi, kā arī pirmo reizi Latvijā Camper for Kids 2015. gada modeļu prezentācija.

Mūsu  izstādes stendā varēsiet arī aplūkot tikko Latviju sasniegušo jaunumu – Babiators saulesbriļļu pusaudžu kolekciju – Aces, kas paredzēta bērniem no 8 līdz 12 gadu vecumam. Un, protams, jaunās kolekcijas brillītes pašiem mazākajiem – no pus gadiņa līdz pat skolai, kā arī peldbrilles mazajiem ūdenslīdējiem.

Saulesbrilles lieti noderēs arī tad, ja plānojat vasarā vizināties ar velo – muki.lv stendā piedāvāsim gan FirstBike līdzsvara riteņu modeļus, gan izmēģināmi Weeride īpašie bērnu velosēdeklīši un riteņa uzkabes lielākiem bērniem.

Muki.lv stendā kā vienmēr – īpašs uzsvars uz drošību automašīnā, jo tikai pie mums iespējams apskatīt ilgāk atmuguriski lietojamus autokrēsliņus tik plašā klāstā – Klippan, Axkid, Britax zīmolu atmuguriski lietojamie modeļi apskatāmi un izmēģināmi. Protams, varēsiet saņemt profesionālu konsultāciju kā arī piemērīt krēsliņus automašīnā (ja tā novietota halles tuvumā). Darīsim visu, lai būtu pārliecināti, ka jūsu bērns automašīnā brauc droši un ērti. Tam noderēs arī pretsvīšanas ieliktņi no Aeromoov, lai vasaras auto ceļojumi nesagādātu liekas rūpes.

Prezentēsim arī jaunos ratiņus Klippan Firstline, kuriem izstādē sevišķi pievilcīga cena!

Mazākos pircējus, protams, visvairāk iepriecinās iespēja iegādāties rotaļlietas no Moluk un Melissa&Doug ļoti plašā klāstā un par pievilcīgām cenām – to starp gan jaunumi šīs vasaras smilšu spēlēm, gan pārbaudītas vērtības no koka rotaļlietu plauktiem.

Visām precēm izstādes laikā īpašas cenas un atlaides. Tiekamies mūsu stendā!

 

 


Web Statistics
Pievienots grozam...