Sākums / Jaunumi / Skandināviski dizainīgs, eiropeiski kvalitatīvs un radīts Latvijā - BeeKid
Skandināviski dizainīgs, eiropeiski kvalitatīvs un radīts Latvijā - BeeKid [8.12.2012]
BeeKid sastapu divos ceļos - gan ieraudzīju izstādē, gan dažas dienas vēlāk sastapu mazu rūķi ar spicu kapuci, kuru rotāja Beekid simboliņš pušķīša vietā. Man patika. Bet kaut kā tā tas arī palika, līdz kādu dienu pie mums veikalā iebrauca ratiņi, kurus stūma BeeKid mamma - Renāte. Mēs sapratāmies no otrā skatiena un nu Beekid ir pie mums. 

Man patika tas, ka Beekid nav vienkārši Latvijā radīts produkts, kas man būtu jāiegādājas vien aiz patriotiskas solidaritātes - tas ir mūsdienīgs, atbildīgs un ar savu raksturiņu. Lai arī paši BeeKid nebijām pamēģinājuši, biju par to dzirdējusi daudzas pozitīvas atsauksmes. Patiesībā mūs "saveda" jaukās mammas, kuras pazina gan muki.lv, gan BeeKid - viņas bija man pateikušas daudzkārt, ka mums noteikti vajadzētu savā sortimentā iekļaut BeeKid, bet Renāte bija saņēmusi nepārprotamus mājienus, ka BeeKid vajadzētu būt muki.lv :) 

Atsauksmes par izcilo kvalitāti nav pārspīlētas - augstākā labuma materiāls, visas vīlītes plakanās, nekur nevienas birciņas, kas mazulim varētu grauzt. Visu svītraino drēbīšu vīlītēs pa strīpiņas sakrīt. Mammas, kas šīs drēbītes lieto jau pasen, apgalvoja, ka krāsa neizbalo, audums nesaveļas un visādi citādi ikviena apliecināja, ka kvalitāte tiešām ir nevainojama. Droši vien šis ir viens no iemesliem, kādēļ BeeKid iekarojis savu vietu jau vairākās pasaules valstīs, tostarp nopērkams pat amazon.de un amazon.co.uk. Un tagad arī muki.lv :) 

Otrs iemesls noteikti ir skandināviski atturīgais dizains, kas mazuļa personību pasvītro nevis nomāc. Turklāt visas drēbītes jauki kombinējas un pa kādam apģērba gabalam var atrast kā bēbītim, tā lielajai māsai un brālim, turklāt arī mamma un tētis var pieskaņoties ar kādu apģērba gabalu... Renāte saka, ka ģimenes saliedēšanas ideja ir šo drēbīšu pamatā - to var redzēt ar neapbruņotu aci - viens par visiem un visi par vienu :) 


Web Statistics
Pievienots grozam...