Sākums / Jaunumi / Tehniskas izmaiņas mājaslapā - kā lietot meklētāju?
Tehniskas izmaiņas mājaslapā - kā lietot meklētāju? [28.12.2015]
Gada nogalē arī mūsu mājaslapā rosījās čakli rūķi, lai veiktu dažus uzlabojumus un padarītu to ērtāku lietotājiem. Lielākoties izmaiņas skārušas meklētāju. Līdz šim mājaslapā atrast, piemēram, zābaciņus konkrētā izmērā bija visai sarežģīti - jāklikšķina uz visiem zābakiem un katrā jāizvēlas vajadzīgasi izmērs, lai secinātu, vai nav izpirkts... Ticu, ka reizēm tas varēja kļūt pavisam kaitinoši. Tāpēc esam centušies šo sakārtot.

Tagad viss ir daudz ērtāk! Ja mazajam, līdz ar ziemas atnākšanu, jāatrod zābaciņi, tad kreisajā malā zem lapas izvēlēm, atslēgas vārda vietā varētu ierakstīt, piemēram, "zāba" (apzināti rakstu tikai vārda daļu, jo tad meklētājs atradīs gan to, kas ir "zābaki", gan to, kas ir "zābaciņi"). Ja izvēlēsieties, lai meklētājs meklē preces ar atslēgas vārdu visā veikalā, tad saņemsiet rezultātus no visa veikala sadaļām, taču, ja vēlaties zābaciņus tikai no sadaļas, kurā esat iegājuši, tad raugiet atlasīt rezultātus no atvērtās sadaļas. Vēl precīzāku rezultātu var iegūt, ja zināt kāda zīmola zābakus gribat. Pēdējā opcija ir atķeksēt "Visu, kas mums ir" - attiecīgi tiks rādīti tikai mūsu krājumā esošas preces un izpirktās tiks noslēptas. 

Augšpusē virs precēm parādījusies jauna filtru josla, kura ļauj izvēlēties un sakārtot preces pēc dzimuma, izmēra un cenas. Atzīstamies, ka dzimuma sadaļa vēl kādu brīdi nedarbosies kā nākas, jo mums visām veikalā esošajām precēm šis parametrs nav norādīts. Taču jums jau šobrīd ir lieliska iespēja atlasīt vajadzīgo izmēru. Un ja izmērs atlasīts un sānu malā ieķeksēts, "Visu, kas mums ir", tad - urrā! - meklēto preci rādīs tikai vajadzīgajā izmērā pieejamos variantos. Atliek vien izvēlēties un pievienot grozam izraudzīto. 

Arī atvērtas preces skatā izmēru izvēles kļuvušas pārskatāmākas un acumirklī ir redzams, kuri izmēri ir pieejami, bet kuri jau atraduši savu valkātāju. 

Lai jums ērta iepirkšanās!

P.S. Ja kas nedarbojas, lūdzu, dodiet ziņu uz info@muki.lv un mēs salabosim :) Jau iepriekš paldies!


Web Statistics
Pievienots grozam...