Sākums / Jaunumi / Tiekamies izstādē "Bērnu pasaule 2012"
Tiekamies izstādē "Bērnu pasaule 2012" [24.5.2012]
Esam mazliet nosauļojušies un atpūtušies atpakaļ no tālzemju iekarojumiem. Bet uz Lāčplēša ielas veikaliņu gan vēl šonedēļ nenāciet - tiekamies izstādē "Bērnu pasaule 2012", kas notiks rīt, parīt un aizparīt Ķīpsalā. Mūsu stendu meklējiet pirmajā ejā pa labi, kaut kur ap vidu. Ko tajā varēs iegādāties?

Līdzi ņemsim gan sandalītes pašiem mazākajiem - rāpotājiem-čāpotājiem, gan kurpītes nopietniem soļiem. Visu jauno vasaras kolekciju, kas nemaz ar' vēl nav webā salikta. Kas zin, varbūt arī nemaz nebūs jāliek, jo visu izpirks izstādē!

Tāpat līdzi vedīsim mīļākos autokrēsliņu modeļus, līdzsvara riteņus un Bilibo saimi, kā arī Astrojaxus. Un Obumbas, protams :) Ak, un Doidy Cup - kur tad bēs tās - šķībās krūzes, kad karstais laiks nāk virsū un ūdentiņu vajadzēs padzerties.

Un SoftBums auduma autiņbiksītes varēs apskatīt un apčamdīt izstādē, kā arī papļāpāt un iztaujāt mūs par to lietošanu un kopšanu. 

Un labā ziņa - Babiators saulesbrilles ir tikušs laukā no muitnieku gūsta un būs nopērkamas izstādē - turklāt par īpašu izstādes cenu!!!

Nu kā vēl, lai jūs iekārdina atnākt uz izstādi tādā foršā un saulainā laikā? Kā būtu, ja ieeja būtu bez maksas? Piesakies sekot mums Twitterī un laimē ielūgumus uz izstādi.

Tad tiekamies tur? :) 

Web Statistics
Pievienots grozam...