Sākums / Jaunumi / Tuvākām un tālākām pastaigām un ceļojumiem
Tuvākām un tālākām pastaigām un ceļojumiem [6.11.2013]
Esam mazliet pārkārtojuši savas veikaliņa sadaļas un ieviesuši jaunu - ar nosaukumu "Pastaigām", lai kā apakšsadaļas varētu ieviest gan "Ratiņus", gan "Ratu maisus" un dažus aksesuārus ratiņiem... Lūkojiet, ko esam šajās sadaļās salikuši. Mēs paši lepni par jaunumiem no Eisbarchen un priecīgi par jaunajiem Klippan ratiņiem :) 

Ratu un autokrēsliņu maisus no Eisbarchen uzlūkojām jau pasen, jo priecē, ka mazie maisi, kas domāti autokrēsliņam un ratiņu kulbai, ļauj izmantot 3 vai 5 punktu drošības jostiņu pilnīgi drošā un korektā veidā. Savukārt lielie maisi ir pārdomāti un piemēroti vistrakākajam ziemas aukstumam, lai pasargātu mazos kājotājus, kas piekusuši grib pačučēt ratiņos... Iespējams, ka kaut kas no šī noder arī jums :) 

Tāpat priecājamies par iespēju padalīties Klippan ratiņu klāstā - paši ar jaunpievienoto modelīti Tri-fold Metroventure Klāsiņu vizinām jau sen (redz kur bildē viņam knaps gadiņš, bet ratiņi jau nobraukuši ne vienu vien kilometru desmitu). Tagad šo iespēju piedāvājam izvēlēties arī jums. Paši jo īpaši šos ratiņus novērtējām savos ceļojumos vai īsās veikala pastaigās, ņemam līdzi uz laukiem, ārzemēm utt., jo tie ir super viegl un kompakti, turklāt ļoti vienkārši savā lietošanā - īstie vārdi būtu "vienkārši izcili"! Un Excursion ratu komplekts ar pārnēsājamo kulbiņu dos iespēju bez liekām klapatām izmantot pamatīgos ratus no dzimšanas... īsi sakot - esma parosījušies šajā frontē, lai sadaļu varētu jau godpilni saukt par sadaļu. :)

Web Statistics
Pievienots grozam...