Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

JAUNUMI

Jaunā Lassig organiskās kokvilnas mazuļu un bērnu apģērbu kolekcija[2.6.2022]

Paplašinām savu sortimentu, lai turpmāk jūs varētu pie mums iegādāties arī ikdienas apģērbu mazuōliem un bērniem. Lassig 100% organiskās kokvilnas GOTS serttificētie apģērbi no patīkamas trikotāžas vai kokvilnas muslīna aktuālos toņos šai vasarai!

Babiators klāt - gaidām sauli![8.4.2022]

Gaidām saulīti, lai būtu iemesls iziet ielās ar savām jaunajām un stilīgajām Babiators saulesbrillēm. Šogad tik daudz jaunumu kā nekad - gan divkrāsainās Aviators, gan pilnīgi jaunas divtoņu Navigators saulesbrilles ar atšķirīgas krāsas kājiņām. Tik skaisti rozā sirsniņbrilles, jauni modeļi Blue Series polarizētajām brillēm un līdz šim nebijušas apaļās formas saulesbrilles. Tik daudz jaunumu, ka pat grūti izvēlēties :)

MELNĀS PIEKTDIENAS IZPĀRDOŠANA 13. MAIJĀ[5.5.2022]

Un atkal klāt mēnesis, kad 13. datums iekrīt piektdienā un tātad - MELNĀ PIEKTDIENA! Kas ir visforšākā piektdiena, jo tieši tad Muki.lv rīko MELNĀS PIEKTDIENAS IZPĀRDOŠANU ar melnajām foršajām cenām un īpašajiem piedāvājumiem!

Camper for Kids pavasara vasaras kolekcija 2022[25.3.2022]

Šajā sezonā kolekcijā dominē koši toņi, spilgti rozā, zils, dzeltens un citi dzīvespriecīgi toņi. Izvēlies savu šai vasarai!

Atbalstīsim Ukrainu kopā[4.3.2022]

Dzīvojot līdzi visam, kas notiek Ukrainā, cenšamies arī palīdzēt. Protams, mēs katrs darām to kā cilvēks un ģimene savu iespēju robežās, taču gribam arī kopā ar jums palīdzēt Ukrainas bēgļiem un cilvēkiem, kas cīnās par Ukrainas brīvību, kā uzņēmums. Tādēļ VISU NOPELNĪTO NAUDIŅU no Ukrainā tapušo Mikk-Line cepurīšu pārdošanas mēs ziedosim ziedot.lv labdarības fondā, lai palīdzētu Ukrainai. Gaidām saulainu pavasari ar mieru

Pavasarī gaidām ciemos visus klātienē[1.3.2022]

Atgādinām, ka no 1. marta, mainījušies ierobežojumi, kas iepriekš liedza mums visiem satikties. Līdz ar epidemioloģiskās situācijas uzlabošanos, atcelti virkne ierobežojumu, tostarp vairs nav prasība uzrādīt vakcinēšanās vai pārslimošanas sertifikātu apmeklējot arī nepārtikas veikalus.

Hevea viengabala konstrukcijas māneklīši tagad arī krāsainos dizainos[21.2.2022]

Hevea ir mums mīļš zīmols, jo dabīgā kaučuka māneklīši tiek ražoti domājot par bērnu veselību, labsajūtu un arī par nākotni, jo tieši tiem mazuļiem, kuri šobrīd lieto knupīti, pēc daudziem gadiem būs jādzīvo uz planētas un mūsu izvēles šobrīd nosaka, cik tīrā vidē viņi varēs dzīvot

Moluk pasteļkrāsas kolekcija[12.2.2022]

Svinot Bilibo 20 gadu jubileju, mūsu iemīļotais zīmols Moluk laidis klajā Limited Edition Bilibo kolekciju ar 5 jauniem pasteļkrāsas Bilibo toņiem. Līdz ar jaunām krāsām Bilibo saimē, arī citas Moluk rotaļlietas ieguvušas pasteļkrāsas versijas.

Muki.lv jaunā zīmola Minimus pavasara kolekcija ir klāt![30.1.2022]

Jau rudenī svinējām šūpuļa svētkus mūsu ilgus gadus lolotajai idejai - Minimus apavu zīmolam. Tiiiik daudz lielisku atsauksmju par ziemas zābaciņiem Robin un Jay, kā arī Redstart pat necerējām saņemt. Un tas noteikti iedrošināja spert nākamo soli un radīt arī pavasarim piemērotus modeļus - Starling un Skylark. Nu jau 5 dažādās krāsās - ielūkojies, izraugies savējo un dodieties ar mazo pasaulē ar bērnu kājām draudzīgiem apaviem!

CAMPER for KIDS atlaides sākas tieši TAGAD![30.1.2022]

Sākam atlaides Camper zīmola apaviem ar līdz pat -40% mazākām cenām! Noķer savu pāri pavasari gaidot vai ziemu aizvadot!