Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Minimus baskāju sandalēm jauns modelis Sanderling[22.7.2022]

Gatavojoties bērndārza laikam un ņemot vērā daudzās māmiņu atsauksmes par vasaras sākumā klajā nākušo Minimus baskāju sandaļu modeli Seagull, esam izveidojuši vēl vienu bērnu sandaļu modeli ar slēgtu purniņu, lai pasargātu mazo aktīvistu pirkstiņus - Minimus baskāju sandalītes Sanderling.

Minimus baskāju sandales Sanderling radītas tiem, kam patīk brīvība un dabiskums gluži kā basām kājām, tomēr dažkārt sajūsma par brīvību ir tik liela, ka nepieciešama papildu aizsardzība pirkstiņiem. Apavam ir super plāna un lokana zolīte, to izgatavošanai izmantoti tikai dabīgi materiāli - gumija un āda, kas turklāt apstrādāta ar veselībai un dabai nekaitīgām vielām. Potītes daļā apavu pie pēdas notur liplente, savukārt pirkstu daļā veidota slēgta un ar regulējamu platumu, lai apavus varētu pielāgot pēc iespējas dažāda platuma pēdiņām - tie derēs gan smalkām kājiņām, gan platākām pēdām, un pirkstiņi vienmēr būs pasargāti!
Tāpat kā citi Minimus apavi, šīs sandales ir baskāju apavi - ar 3-4 mm zolīti, kuru var sarullēt gliemezītī, pilnībā plakanu pie zemes un bez nevajadzīgiem balsta elementiem. Tie būs ideāli apavi arī iekštelpām, kur bērns apavos nereti pavada 8-10 stundas. Apaviem komplektā nāk parocīgs kokvilnas uzglabāšanas maisiņš, lai apaviņus vieglāk uzglabāt bērndārza skapītī.