Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Twins kurpes mazajiem (baltas ar apdruku)

Kods: K800405-017

Zīmols: Camper

Camper Twins kurpītes uz baskājiem draudzīgās Peu zolītes būs jautrs papildinājums jebkurai garderobei un lieliska izvēle pirmajiem solīšiem un arī vēlāk. Līdzīgas, bet ne vienādas ādas kurpes ar ērtu lipeklīšu aizdari. Nu Peu Cami jau par ikonu kļuvušie apaviņi mazajiem staigātājiem tiek piedāvāti ar 2 lipeklīšiem ierastās dekoratīvās gumijas aizdares vietā. Īpa&scaron
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
69.00 EUR
  • < >
Camper Twins kurpītes uz baskājiem draudzīgās Peu zolītes būs jautrs papildinājums jebkurai garderobei un lieliska izvēle pirmajiem solīšiem un arī vēlāk. Līdzīgas, bet ne vienādas ādas kurpes ar ērtu lipeklīšu aizdari.

Nu Peu Cami jau par ikonu kļuvušie apaviņi mazajiem staigātājiem tiek piedāvāti ar 2 lipeklīšiem ierastās dekoratīvās gumijas aizdares vietā. Īpaši ērtai uzvilkšanai.

Peu līnijas apavi izstrādāti mazuļiem, kuri sper savus pirmos soļus. Peu kurpītes ir veidotas atdarinot pēdu dabiskās līnijas. Tām ir super lokana zole un plats purngals dabiskam pirkstu izvērsumam. Apšuvums visapkārt pa apava perimetru nodrošinās tā ilgmūžību un komfortu. Priekšpusē dekoratīvas gumijas ērtai uzvilkšanai, kā arī papildu lipeklis. Apšuvums visapkārt pa apava perimetru nodrošinās tā ilgmūžību un komfortu.

Izgatavoti no dabīgās ādas.

Baskājiem draudzīgi apavi.
- plāna un lokana zolīte
- plata pirkstu daļa, lai nesaspiestu pēdiņu
- iekšzolīte ar nedaudz polsterētu papēža daļu, izņemama