Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

UV saules cepure ar pagarinātu kakliņu "Sārti svītraina"

Kods: 1433015620

Zīmols: Lässig

Plāna saules cepure ar UPF80+ aizsardzību bērniem un zīdaiņiem ar vasarīgu apdruku, kurai ir īpaši pagarināta kakla daļa, lai tā nosegtu arī bērna skaustu un tas neapdegtu saulē. Pateicoties UPF  80+ UV aizsardzībai tā lieliski pasargās bērna galvu un jutīgo skalpu no pārkaršanas un apdegšanas saulē. Zīdaiņa plikā galviņa vai nelielais plāno matiņu daudzums nespēj pilnvē
Prece šobrīd nav pieejama
19.99 EUR
  • < >
Plāna saules cepure ar UPF80+ aizsardzību bērniem un zīdaiņiem ar vasarīgu apdruku, kurai ir īpaši pagarināta kakla daļa, lai tā nosegtu arī bērna skaustu un tas neapdegtu saulē.

Pateicoties UPF  80+ UV aizsardzībai tā lieliski pasargās bērna galvu un jutīgo skalpu no pārkaršanas un apdegšanas saulē. Zīdaiņa plikā galviņa vai nelielais plāno matiņu daudzums nespēj pilnvērtīgi pasargāt galvas ādu no kaitīgajiem saules stariem, tādēļ ir nepieciešama papildu aizsardzība ilgstošāk atrodoties saulē. Lai cepurīti neaizpūstu vējš vai tā nenozaudētos rotaļājoties, to iespējams arī sasiet zem zodiņa. Saskaņojama ar citiem Splash&Fun kolekcijas pludmales apģērbiem.

Materiāls sastāv no ātri žūstošas ​​mikrošķiedras, tādēļ ar to droši var doties ūdenī un tā pavisam ātri atkal būs sausa. Turklāt šim modelim ir mitrumu aizvadoša oderīte galvas daļā, kas nodrošinās, ka āda zem cepurītes elpo un nesasvīst.

Izmēri:
3-6 mēneši - 43/45 cm
7-18 mēneši - 48/49 cm
19-36 mēneši - 50/51 cm