Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Siltinātie puszābaki "Jay" (dūnu rozā)

Kods: MSS7051PNK

Zīmols: Minimus

Modelis Jay ir puszābaciņi līdz potītei, platums regulējams ar liplenti, lai cieši piegulētu potītei un sargātu kāju siltumu. Zābaka priekšpusē dekoratīvās šņorītes ir elastīgas, lai to būtu ērti uzvilkt. Zābaki izgatavoti no dabīgās ādas un siltināti ar mīkstu mākslīgo kažociņu, kas būs piemērots temperatūrai no aptuveni +7 līdz -10 grādiem, līdz ar to iesakām tos sākt valkāt
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
42.99 EUR
  • < >
Modelis Jay ir puszābaciņi līdz potītei, platums regulējams ar liplenti, lai cieši piegulētu potītei un sargātu kāju siltumu. Zābaka priekšpusē dekoratīvās šņorītes ir elastīgas, lai to būtu ērti uzvilkt. Zābaki izgatavoti no dabīgās ādas un siltināti ar mīkstu mākslīgo kažociņu, kas būs piemērots temperatūrai no aptuveni +7 līdz -10 grādiem, līdz ar to iesakām tos sākt valkāt aptuveni laikā, kad tiek uzsākta apkures sezona, lai bērnam aktīvi kustoties nebūtu pārāk karsti. Tiem ir izņemama siltā zolīte, lai zābaciņus vieglāk izžāvēt un kopt. Zoles ir super lokana, dābīgā kaučuka krāsā. 

Šie zābaciņi ir draudzīgi baskājiem:
- tiem ir ļoti lokana 3 mm zolīte
- tiem ir plata pirkstu daļa, lai nesaspiestu kāju pirkstiņus
- tiem ir zero drop - nulles kritums no pēdas līdz purngalam jeb nav papēža pacēluma, lai pēda pilnībā piegultu virsmai

Izmēri:
21 = 140 mm
22 = 145 mm
23 = 150 mm
24 = 155 mm
25 = 160 mm
26 = 164 mm
27 = 170 mm

Interesanti! Jay angliski nozīmē sīlis - skaists un krāsains putns, kas samērā bieži sastopams arī Latvijā. Bet vai zināji, ka sīlis mēdz atdarināt citu putnu dziesmas, sevišķi plēsīgo, var imitēt suņa rejas, durvju čīkstoņu un citas bieži dzirdētas skaņas.