Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Aromterapeitisks vannas sāls "Saldus sapņus"

Kods: DRSALDZIU300

Zīmols: Aromama

Diena ir pilna ar uztraukumu un emocijām? Vai pēc darba dienas jūtaties noguruši, ka pat nevarat iet gulēt? Atpūtieties un aizmirstiet dienas rūpes smaržīgajā vannā ar lavandu, kumelītēm un greznu vīraku, pēc kuras jūs noteikti iegrimsiet saldāko sapņu valstībā!! Lieliskā aromáma vannas sāls satur bagātīgi mineralizētu Nāves jūras sāli un ar magniju bagātu Epsom sāli, kas ir lielisks
Prece šobrīd nav pieejama
6.99 EUR
  • < >

Diena ir pilna ar uztraukumu un emocijām? Vai pēc darba dienas jūtaties noguruši, ka pat nevarat iet gulēt? Atpūtieties un aizmirstiet dienas rūpes smaržīgajā vannā ar lavandu, kumelītēm un greznu vīraku, pēc kuras jūs noteikti iegrimsiet saldāko sapņu valstībā!! Lieliskā aromáma vannas sāls satur bagātīgi mineralizētu Nāves jūras sāli un ar magniju bagātu Epsom sāli, kas ir lielisks duets ne tikai ādai, bet arī visam ķermenim! Piemērota visai ģimenei. Nav ieteicams lietot grūtniecības laikā un bērniem līdz 6 mēnešu vecumam.
 

Sastāvs: jūras sāls, Nāves jūras sāls, magnija sulfāts (epsomas sāls), glicerīns, lavandas, kumelīšu, frankincences ēteriskās eļļas.

Lietošana: Izšķīdiniet aromterapijas sāli siltā ūdenī un izbaudiet vannu vai kāju vanniņu vismaz 7 minūtes. - tieši šajā laikā vislabāk atklājas ēterisko eļļu īpašības.

Cik daudz sāls lietot? Karote, sauja vai puse no šī iepakojuma - jūs izlemjat!

Vai der lietošanai bērniem? Jā, der lieliski!

Vai ēteriskās eļļas nekairina jutīgu ādu? Noteikti nē, jo sastāvā ir glicerīns, kas nodrošina, ka ar ēteriskajām eļļām aromātiskais sāls ir piemērots pat visjutīgākajai ādai!

INCI: Sea Salt, Maris Sal, Magnesium Sulfate, Glycerin, Lavandula Angustifolia Flower Oil*, Boswellia Serrata Resin Extract*, Anthemis Nobilis Flower oil*, linalool**, limonene**.

*ekoloģiskā sastāvdaļa

** naturāli atrodams ēteriskajās eļļās

Tilpums: 300g