Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Saules aizsarglosjons SPF30 „Saule, jūra, vējš…“

Kods: LO921

Zīmols: Aromama

Dabīgs, ādai draudzīgs sauļošanās līdzeklis ar minerālu filtru - cinka oksīdu (non-nano), ekoloģiskām aveņu sēklu, baobaba un hohobas eļļām. Baro, mitrina, aizsargā ādu. Piemērots sejai un ķermenim. Ūdensizturīgs. Dermatoloģiski pārbaudīts. Piemērots visai ģimenei. Higiēnisks, bezgaisa iepakojums. Tilpums: 50ml
Prece šobrīd nav pieejama
19.99 EUR
  • < >

Dabīgs, ādai draudzīgs sauļošanās līdzeklis ar minerālu filtru - cinka oksīdu (non-nano), ekoloģiskām aveņu sēklu, baobaba un hohobas eļļām. Baro, mitrina, aizsargā ādu. Piemērots sejai un ķermenim. Ūdensizturīgs. Dermatoloģiski pārbaudīts. Piemērots visai ģimenei. Higiēnisks, bezgaisa iepakojums.

Tilpums: 50ml

Lietošana: pirms došanās saulē, uzklājiet aizsarg losjonu uz tīras, sausas sejas un ķermeņa ādas. Pēc nepieciešamības atjaunojiet aizsargkārtu. Atcerieties, ka cinka oksīds ir fizisks saules aizsargfiltrs, t.i. iedarbojas uz ādas virsmu, tādēļ, ja jūs svīstat, mazgājaties vai berzējat ādu ar dvieli, ir nepieciešams atjaunot aizsargslāni. Jebkurā gadījumā atjaunojiet aizsardzības slāni vismaz reizi divās stundās. Izvairieties no iekļūšanas acīs.