Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Iedegumu veicinošs eļļu maisījums "Saules noskūpstīta"

Kods: SM2589

Zīmols: Aromama

Dievišķīgi smaržīgs, bagātīga sastāva eļļu maisījums palīdzēs jauki, droši un līdzeni iedegt un pēc tam – noturēt šo daiļo iedegumu. Dabīgie minerālu spīdumi izrotās Tevi ar maģisku, acīs krītošu mirdzumu. Sastāvā esošā smiltsērkšķu eļļa un burkānu sēklas ekstrakts acumirklī dos ādai bronzas nokrāsu, vērtīgā baobaba eļļa parūpēsies par samtaino gludu
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
12.99 EUR
  • < >

Dievišķīgi smaržīgs, bagātīga sastāva eļļu maisījums palīdzēs jauki, droši un līdzeni iedegt un pēc tam – noturēt šo daiļo iedegumu. Dabīgie minerālu spīdumi izrotās Tevi ar maģisku, acīs krītošu mirdzumu. Sastāvā esošā smiltsērkšķu eļļa un burkānu sēklas ekstrakts acumirklī dos ādai bronzas nokrāsu, vērtīgā baobaba eļļa parūpēsies par samtaino gludumu, un uzburtais aromāts nesīs jautrību ceļojumā. Izbaudi katru minūti un neaizmirsti, ka šodien TU esi saules noskūpstīta pludmales Dīva!

Tilpums: 50 ml

Lietošanas norādījumi: sakratiet pudelīti, lai mirdzuma daļiņas eļļā izlīdzinās. Nelielā daudzumā eļļu maisījumu iemasējiet sausajā ķermeņa ādā pirms sauļošanās.IZBAUDIET KATRU MIRKLI!

Brīdinājums! Šis produkts nepasargā no UV starojuma. Izbaudiet sauli atbildīgi! Produkts var sabojāt gaišās drēbes, tādēļ pirms apģērbšanās rekomendējam nomazgāties.