Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Bickiepegs graužamcepumiņi

Kods: BCP008711

Zīmols: Bickiepegs

Bickiepegs ir mazi cepumiņi - teething biscuits - kožamcepumiņi, vai? Faktiski tie domāti bērniem, kas vēl neēd, tomēr ir jau gana lieli, lai padarbinātu savu žoklīti un turklāt kožļājot atvieglotu zobiņu nākšanas sāpīti.  Bickiepegs ir radīti tālajā 1925.gadā un tomēr līdz pat mūsdienām nekas nav tos pārspējis un tie arvien tiek ražoti pēc to laiku receptes tajā paša vienā vie
Prece šobrīd nav pieejama
2.99 EUR
  • < >
Bickiepegs ir mazi cepumiņi - teething biscuits - kožamcepumiņi, vai? Faktiski tie domāti bērniem, kas vēl neēd, tomēr ir jau gana lieli, lai padarbinātu savu žoklīti un turklāt kožļājot atvieglotu zobiņu nākšanas sāpīti. 

Bickiepegs ir radīti tālajā 1925.gadā un tomēr līdz pat mūsdienām nekas nav tos pārspējis un tie arvien tiek ražoti pēc to laiku receptes tajā paša vienā vienīgajā ceptuvē Edinburgā ;) Šie cepumiņi tiek izgatavoti no kviešu miltiem un ūdens, pievienojot nedaudz kviešu klijas... un tas arī viss! Nekāda sāls, cukura vai E-vielu. 

Cepumiņam ir unikāla forma un ikvienā kārbiņā ar 9 cepumiņiem, ir arī divas tīras kokvilnas šņorītes, kas ļauj cepumiņu piesiet pie mazuļa apģērba vai rociņas, lai to nenomestu zemē vai neizviļātu pa ratiņiem. Un tas arī nodrošina, ka bērns nevar to visu iebāzt mutē un aizrīties. Cepumiņš ēdās ļoti lēni un ilgi. Tas neizšķīst un nedrūp, līdz ar to ilgstoši nodarbina bērna žoklīšus, bet ir droši, ka kāda kripata nenonāks mazajam rīklītē.

Tāds - draudzīgs un veselīgs gardums mazajiem grauzējiem :)