Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Bērnu zobu pasta Curaprox kids arbūzs, 60 ML (6+)

Zīmols: Cura

Bērnu zobu pasta ar svaigu un augļainu arbūza garšu Šīs zobu pastas garša atgādina jautru dienu pie baseina. Taču tajā ir daudz vairāk nekā tas. Zobu pastas sastāvā esošais fluorīds nodrošina piena zobiem uzticamu, ilgstošu aizsardzību pret skābiem pārtikas produktiem un zobu bojāšanos. Šī zobu pasta ar 1450 ppm fluorīda saturu ir piemē
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
6.99 EUR
  • < >

Bērnu zobu pasta ar svaigu un augļainu arbūza garšu

Šīs zobu pastas garša atgādina jautru dienu pie baseina. Taču tajā ir daudz vairāk nekā tas. Zobu pastas sastāvā esošais fluorīds nodrošina piena zobiem uzticamu, ilgstošu aizsardzību pret skābiem pārtikas produktiem un zobu bojāšanos. Šī zobu pasta ar 1450 ppm fluorīda saturu ir piemērota nedaudz vecākiem bērniem (no sešu gadu vecuma).

Pat stilīgākie bērni ātri vien iemīlēs veselīgu zobu pastas garšu: šī zobu pasta aizsargā un stiprina zobus un smaganas, un tās saldā, augļu garša garantē veselīgu smaidu jūsu mazuļu sejās. Atvadas no aplikuma un baktērijām, sveiciens veseliem zobiem un smaganām – un tas aizņem tikai pāris minūtes.

Šī zobu pasta nesatur kaitīgas sastāvdaļas, piemēram, NLS, triklozānu vai mikroplastmasu. Lielākajā daļā zobu pastu sastāvdaļu sarakstā ir daudz dīvainu vārdu. Taču ne šajā. Kas ir tās sastāvā? Tikai labas lietas. Piemēram, fluors, kas stiprina zobus. Šajā zobu pastas sastāvā ir 1450 ppm, tāpēc tā ir ideāli piemērota bērniem vecumā no sešiem gadiem. Vēl viena sastāvdaļa ir fermenti. Tie atbalsta siekalu dabisko aizsargfunkciju, lai tās varētu remineralizēt zobu emalju. Tā satur sorbītu, kas novērš zobu pastas izžūšanu. Vēl ir nedaudz ksilīta (jeb bērza cukura), kas aizsargā pret baktērijām un arī stiprina zobus. Mēs ceram, ka jūsu bērniem patiks tīrīt zobus ar šo augļu baudījumu!