Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Ēterisko eļļu maisījums "Miega vīriņš" 5ml

Vieglas, bet bagātīgas, labestības piepildītas, sinerģiskas, tīras ēteriskās eļļas „Miega vīriņš” palīdzēs ienest Jūsu mazuļa guļamistabā vissaldākos sapnīšus! „Miega vīriņš” iedarbojas divējādi –lavandas un marojāna lapu eļļas nomierina un relaksē, uzlabo miega kvalitāti, turklāt  priedes un rozalīnas ēteriskās eļļas līdzsvaro
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
9.99 EUR
  • < >
Vieglas, bet bagātīgas, labestības piepildītas, sinerģiskas, tīras ēteriskās eļļas „Miega vīriņš” palīdzēs ienest Jūsu mazuļa guļamistabā vissaldākos sapnīšus! „Miega vīriņš” iedarbojas divējādi –lavandas un marojāna lapu eļļas nomierina un relaksē, uzlabo miega kvalitāti, turklāt  priedes un rozalīnas ēteriskās eļļas līdzsvaro nervu sistēmu un emocionālo stāvokli, atvieglo elpošanu un attīra gaisu! Derīga lietošanai no dzimšanas. Lietojiet to ikdienas gulētiešanas rituāliem vai īslaicīgi, kad mazulim/bērnam ir straujās augšanas periods, šķiļas zobiņi, ir nogurums vai stress. Pateicoties antibakteriālajām, gaisu attīrošajām rozalīnas un priedes eļļām, varat lietot „Miega vīriņu”, kad mazulis ir saaukstējies, vai kad sāk tecēt deguns.

Lietojiet to difūzerī. Ēteriskās eļļas brīnišķīgi attīrīs gaisu un radīs patīkamu migliņu. Būs pietiekami, ja dienas laikā difūzerī iepilināsiet 6-8 pilienus, bet uz nakti 3-4 pilienus. Smalkā migliņa neiztraucē rāmo miegu, kamēr ēteriskās eļļas dara savu darāmo - atvieglo elpošanu un atbrīvo aizliktus degunus.

Droši uzpiliniet uz spilvena, gultas, gultas pārklāja vai uz mīkstās mantiņas vienu pilīti „Miega vīriņa”. Pa nakti ēteriskās eļļas pamazām iztvaikos, tas nomierina un mazina stresa līmeni, atvieglo bērniņa elpošanu. Šī prakse ir īpaši piemērota, ja mazulim ir aizlikts deguns.

Uzpiliniet uz katra pleca, uz drēbēm pa pilītei „Miega vīriņu”. Ēteriskās eļļas atdos savas labākās īpašības, izmantojot ķermeņa siltumu, pasargās no insektiem un veicinās emocionālo labklājību. Pārliecinieties, ka ēterisko eļļu pilīte nonākusi uz apģērba biezākās daļas, lai ēteriskās eļļas nenonāktu tiešā kontaktā ar ādu.

Ierīvējiet pēdas ar vienu pilīti „Miega vīriņa” (neatšķaidīta). Pēdas ir vienīgā ķermeņa daļa, uz kuras ir droši lietot tīras ēteriskās eļļas.

Jūs viegli varat izgatavot relaksējošu masāžas eļļu. Sajauciet 50 ml jebkādas dabiskas eļļas, piemēram, saldo mandeļu, ar 10-12 pilieniem „Miega vīriņa”. Uzreiz pēc vannas to iemasējiet mitrā ādā.

Kad tīrāt māju, droši pievienojiet ūdens spainī dažus pilienus eļļas, notīriet visas virsmas ar drānu, kura iemērcēta šajā ūdeni, un atsvaidziniet savu māju ar apburošu smaržu un papildu tīrību.

Izgatavojiet paši savu izsmidzināmo: tumšā stikla pudelē ielejiet 100 ml ūdens un 45-50 pilienus eļļu maisījuma „Miega vīriņš”, uzskrūvējiet smidzināmo uzgali, aktīvi sakratiet un izsmidziniet, kad nepieciešams!

Uzmanību! Tikai ārējai lietošanai. Glabājiet bērniem nesasniedzamā vietā!

Sastāvs: Lavandula Angustifolia Flower Oil*, Melaleuca Ericifolia Leaf Oil, Pinus Sylvestris Leaf Oil*, Origanum Majorana Leaf Oil, linalool**, limonene**.

*ekoloģiska sastāvdaļa
**dabiski atrodams ēteriskajās eļļās

Tilpums 5ml