Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Izsmidzināmās aromterapeitiskās istabas smaržas ''Miega vīriņš" 100ml

Vieglas, bet bagātīgas, labestības piepildītas, tīras smaržas guļamistabai un spilvenam "Miega vīriņš" palīdzēs ienest Jūsu mazuļa guļamistabā vissaldākos sapnīšus! „Miega vīriņš” iedarbojas divējādi – lavandas un majorāna lapu eļļas nomierina un relaksē, uzlabo miega kvalitāti, savukārt priedes un rozalīnas ēteriskās eļļas līdzsvaro nervu sistēmu u
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
9.99 EUR
  • < >
Vieglas, bet bagātīgas, labestības piepildītas, tīras smaržas guļamistabai un spilvenam "Miega vīriņš" palīdzēs ienest Jūsu mazuļa guļamistabā vissaldākos sapnīšus! „Miega vīriņš” iedarbojas divējādi – lavandas un majorāna lapu eļļas nomierina un relaksē, uzlabo miega kvalitāti, savukārt priedes un rozalīnas ēteriskās eļļas līdzsvaro nervu sistēmu un emocionālo stāvokli, atvieglo elpošanu un attīra gaisu! Piemērots lietošanai no dzimšanas. Lietojiet tās ikdienas gulētiešanas rituāliem vai īslaicīgi, kad mazulim/bērnam ir straujās augšanas periods, šķiļas zobiņi, ir nogurums vai stress.

Lietošanas norādījumi: izsmidziniet visapkārt guļamistabā vai tieši uz gultasveļas un spilveniem. Pirms lietošanas sakratiet!

Mazs padoms no mammas mammai: lielākajiem bērniem pastāstiet, ka "Miega vīriņš" satur maģiskos miega putekļus, kas atnesīs viņiem krāsainus sapnīšus. Un tiem, kas baidās gulēt vieni, atklājiet, ka "Miega vīriņš" uzveiks un aizdzīs visus briesmoņus. Ļaujiet bērniem pašiem izsmidzināt istabā, gultā, pagultē, itvisur, lai viņi var redzēt, kā krīt mazie ūdens putekļi. Pēc šādām burvestībām, bērniem noteikti būs brīnišķīgs un mierpilns miegs.

Uzmanību!  Tikai ārīgai lietošanai!  Sargāt no bērniem!

Tilpums: 100 ml

Sastāvs: Aqua, Lavandula Angustifolia Flower Oil*, Melaleuca Ericifolia Leaf Oil, Pinus Sylvestris Leaf Oil*, Origanum Majorana Leaf Oil*, linalool**, limonene**.
*ekoloģiska sastāvdaļa
**dabiski atrodams ēteriskajās eļļās