Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Aeromoov sēdekļa ieliktnis (1.grupa)

Zīmols: AeroSleep

Aeromoov ieliktņi autokrēsliņos pret sviedrēšanu, mūsuprāt ir revolucionārs produkts un tieši tik pārliecinošu tehnoloģiju piedāvā tikai šis zīmols. Ieliktnīša virspusi klāj organiskās kokvilnas frotē audums, kas bērnam būs super patīkams pie ādiņas un zem tā ir īpašs šūnu materiāls Aerosleep 3D, kas ir 1 cm biezs un nodrošinu pilnīgi brīvu g
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
27.99 EUR
  • < >
Aeromoov ieliktņi autokrēsliņos pret sviedrēšanu, mūsuprāt ir revolucionārs produkts un tieši tik pārliecinošu tehnoloģiju piedāvā tikai šis zīmols. Ieliktnīša virspusi klāj organiskās kokvilnas frotē audums, kas bērnam būs super patīkams pie ādiņas un zem tā ir īpašs šūnu materiāls Aerosleep 3D, kas ir 1 cm biezs un nodrošinu pilnīgi brīvu gaisa cirkulāciju starp bērna ķermenīti un virsmu, uz kuras viņš sēž vai guļ. Abu šo komponentu mijiedarbība pārliecinoši novērš bērna svīšanu, atrodoties autokrēsliņā vai ratiņos. Turklāt ieliktni var mazgāt 40 C temperatūrā. 

Ieliktnīši pieejami 4 dažādās krāsās visu grupu krēsliņiem un arī sēžamajiem ratiņiem. Tie ir visai universāli un derēs teju ikvienā autokrēsliņā un sēžamratos.