Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Jane/Concord Matrix Light 2 kulba-autokrēsliņš ar Isofix bāzi (0-13 kg)

Zīmols: Jané

Matrix Light ir unikālas konstrukcijas kulbiņu-autokrēsliņu. Tā ir inovatīvas tehnoloģijas kulbiņa, kas uz ratu rāmja izskatās gluži kā parasta kulbiņa un ļaus bērniņam čucēt vienā mierā, bet nokļūstot automašīnā, to var saliekt un tā pārvēršas par autokrēsliņu mazajam pat nepamostoties. Atzveltnīte (ja to tā var saukt) regulējama 4 slīpuma pozīcijās no pavisam guļus, kad tā ir īsta
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
409.00 EUR 499.00 EUR
  • < >
Matrix Light ir unikālas konstrukcijas kulbiņu-autokrēsliņu. Tā ir inovatīvas tehnoloģijas kulbiņa, kas uz ratu rāmja izskatās gluži kā parasta kulbiņa un ļaus bērniņam čucēt vienā mierā, bet nokļūstot automašīnā, to var saliekt un tā pārvēršas par autokrēsliņu mazajam pat nepamostoties. Atzveltnīte (ja to tā var saukt) regulējama 4 slīpuma pozīcijās no pavisam guļus, kad tā ir īsta kulba, līdz gandrīz 45 grādu leņķim. Kā autokrēsliņš tā izmantojama līdz pat 13 kg svaram, bērnu sprādzējot ar 5punktu drošības jostiņu. Lieliski stiprinās uz ratu rāmja bez papildus adapteriem - tai ir rokturis līdzīgi kā visiem autokrēsliņiem, kas kalpo arī kā jumtiņa mala. No aukstuma bērniņu pasargā kāju pārsegs, bet iekšpuse omulīgi izoderēta ar patīkamiem materiāliem un papildus ieliktnīti pavisam maziņam, kas darbojas arī kā trieciena absorbētājs.

Šī kulbiņa bez papildus adapteriem ar ProFix sistēmu ar vienu klikšķi uzliekama uz Jane Muum, Rider, Trider, Crosswalk, Epic un Minnum ratiņiem.

izmērs: 83 cm  x 44 cm  x 62 cm
svars: 5,25 kgJane Matrix Light 2 Isofix bāze paredzēta Matrix Light 2 kulbiņai-autosēdeklītim, lai to ērti un droši instalētu automašīnā. Tas atvieglos instalāciju, lai ar vienu klikšķi ievietotu kulbiņu mašīnā un nekļūdītos - īpaši indikatori signalizēs, ka krēsliņš piestiprināts pareizi un droši. Turklāt šī unikālā bāze ļauj sēdeklīti pagriezt arī šķērsām, lai mazo var īpaši ērti ielikt krēsliņā un kārtīgi piesprādzēt, vai atlaist kulbiņu guļus, ja radusies tāda nepieciešamība.