Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Veramās varavīksnes spolītes (10316)

Kods: GR10316

Zīmols: Grimms

Pirkstiņu veiklība ir cieši saistīta ar valodiņu un šīs koka spolītes palīdzēs ritināties tai. Uz koka adatiņas uzveramas 6 spolītes, kuras tiklab var kārtot pēc krāsām uz atbilstošas krāsas puļķīša pamatnē. Tādēļ tā būs piemērota jau apmēram gadu vecam bērniņam un būs daudzveidīga rotaļlieta - lieliski kombinējas gan ar varavīksni, gan koka lodītēm un citām varavīksnes
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
22.49 EUR
  • < >
Pirkstiņu veiklība ir cieši saistīta ar valodiņu un šīs koka spolītes palīdzēs ritināties tai. Uz koka adatiņas uzveramas 6 spolītes, kuras tiklab var kārtot pēc krāsām uz atbilstošas krāsas puļķīša pamatnē. Tādēļ tā būs piemērota jau apmēram gadu vecam bērniņam un būs daudzveidīga rotaļlieta - lieliski kombinējas gan ar varavīksni, gan koka lodītēm un citām varavīksnes krāsas rotaļlietām krāsu mācībai un būvēšanai.

Pamatnītes garums 22,5 cm, spolītes augstums 4,5 cm, šņorītes garums 80 cm. 

Izgatavota no kļavas, krāsota ar netoksiskēm krāsām un ūdensbāzes laku.

Koksne, kas izmantota rotaļlietas izgatavošanai, tiek iegūta no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem Eiropā. FSC sertifikāts.
Visas krāsas un eļļas ko Grimms izmanto ir sertificētas atbilstoši EN 71 un CPSIA / ASTM 963 standartiem. Tās ir pilnīgi nekaitīgas.