Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Yedoo YooToo (laima zaļš)

Zīmols: Yedoo

Yedoo ir jauns Eiropas zīmols, kas jau izpelnījies lieliskas atsauksmes ne tikai Eiropā, bet arī no zinošākajiem ASV ekspertiem. Sevišķi lielas uzslavas izpelnījies jaunākais modelis TooToo. Lielisku apskatu var lasīt šeit, kas ir galvenais līdzsvara riteņu apskatnieks ASV un piešķīris Yedoo TooToo modelim savu ieteikumu kā labāko izvēli pašiem mazākajiem braucēj
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
169.00 EUR
  • < >
Yedoo ir jauns Eiropas zīmols, kas jau izpelnījies lieliskas atsauksmes ne tikai Eiropā, bet arī no zinošākajiem ASV ekspertiem. Sevišķi lielas uzslavas izpelnījies jaunākais modelis TooToo. Lielisku apskatu var lasīt šeit, kas ir galvenais līdzsvara riteņu apskatnieks ASV un piešķīris Yedoo TooToo modelim savu ieteikumu kā labāko izvēli pašiem mazākajiem braucējiem. Tas tiešām ir šīs cildinošās kritikas vērts, jo ir augstas kvalitātes līdzsvara ritenis, kura izstrādātāji acīmredzami zina, ko dara un kādam ir jābūt ideālam līdzsvara ritenim. 
Tas ir:
- ļoti viegls - YooToo modelis vispār sver vien 3.4 kg
- tam ir viszemākais iespējamais sēdeklis - mazajam braucējam to var nolaist līdz pat 29 cm no zemes, kas ļaus ar to braukt apmēram 85 cm garam bērnam (tas būs 1,5 gadiņi vai vairāk)
- lieliska ģeometrija gan iesācējam, gan ņemta vērā izaugsme un sēdekļa novietojums lielākam braucējam jau veido agresīvāku ķermeņa pozu. Jaunajam TooToo II modelim ir vēl mazliet vairāk vietas no sēdekļa līdz stūrei - ģeometrija ir iegarenāka un bērns atrodas zemāk pie riteņiem, kas atvieglo balansēšanu.
- visiem Yedoo riteņiem ir pumpējamās riepas, YooToo modelim Kenda riepas ir arī aprīkotas ar atstarojošiem elementiem drošībai
- Riteņu diski ir spieķoti ar alumīnija aplocēm.
- YouToo modelim ir ekstra viegls alumīnija rāmis ar iespēju aizmugurējā dakšā ievietot riteni divos dažādos augstumos.
- Yedoo lepojas ar saviem īpaši šaurajiem un ērtajiem sēdekļiem, kas piemēroti, lai fizioloģiski korekti izvietotu kājas un būtu ērti skriet, jo tas taču tomēr ir skrejritenis :)
- Ausgtumā regulējama stūre ar ērtiem rokturīšiem mazajai plaukstiņai un sargiem, lai pasargātu tās kritienā YooToo modelim aprīkota arī ar sagriešānas ierobežotāju, kas pasargās no neveiksmīgas stūres sagriešanas, tomēr leņķis ir pietiekami plašs, lai neiespaidotu braucēja spēju manevrēt. Uz tās arī neliels polsterītis, kas sargās zodu, ja gadās krist uz stūres, bet ikdienā priecēs ar fifīgu ģīmīti, kas braucamo padara gluži vai par draugu, vai ne?
- Bremzes atbilst gan pēc lieluma, gan pēc stipruma mazam lietotājam, kabelis piestiprināts zem rāmja un ved uz aizmugurējo riteni, kur ir Alu Promax sistēmas bremze.

Šī būs vislabākā izvēle - lielisks ritenis mazam braucējam ar ekstra zemu sēdekļa augstumu, piemērotu ģeometriju un labu amortizāciju, pumpējamām riepām un alumījia versijā neticami mazu svaru un pārdomātiem drošības sīkumiem.