Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Koka adata ar pavedienu (10314)

Kods: GR10314

Zīmols: Grimms

Vēršana ir viena no vērtīgākajām rotaļām, kas aizrauj mazus bērnus. Lai arī lielākā daļa veramo rotaļlietu noteic minimālo bērna vecumu 3+ gadi, no savas pieredzes ar diviem puikām (jā, arī puikām jāmācās vērt, noteikti noteikti) varu teikt, ka veramo rotaļlietu vecāku klātbūtnē bērnam var piedāvāt jau daudz agrāk - Robins vēra vēl nesasniedzis gada vecumu, Klāsiņš pilnīgi pats atklā
Prece šobrīd nav pieejama
5.99 EUR
  • < >
Vēršana ir viena no vērtīgākajām rotaļām, kas aizrauj mazus bērnus. Lai arī lielākā daļa veramo rotaļlietu noteic minimālo bērna vecumu 3+ gadi, no savas pieredzes ar diviem puikām (jā, arī puikām jāmācās vērt, noteikti noteikti) varu teikt, ka veramo rotaļlietu vecāku klātbūtnē bērnam var piedāvāt jau daudz agrāk - Robins vēra vēl nesasniedzis gada vecumu, Klāsiņš pilnīgi pats atklāja šo nodarbi nedaudz pēc gadiņa. Šī prasme ne vien nodarbina pirkstiņus, bet ir sevišķi unikāla ar to, ka liek darboties abām rokām ļoti savstarpēji koordinēti, lai adatiņu ievirzītu pa vienu pusi veramajam iekšā, tad saņemtu figūriņu ar vienu roku, pārņemtu adatiņu otrā pusē otrā rokā un izvilktu laukā. Mūsdienu elektroniskajā laikmetā, kad tik daudz rotaļlietu un viedierīču mudina bērnus draboties tikai ar vienu, dominējošo roku, abu roku savstarpējai koordinācijai ir ļoti liela loma bērna harmoniskā attīstībā. 

Koka adatiņa ar šņorīti ir nopērkama atsevišķi un būs piemērota dažādiem Grimms veramajiem ar lielāko caurumu, kā arī pilnīgi citām lietām, ko vien jūs varētu iedomāt uz tās uzvērt. Piemēram - makaroni? :) Tie gan nav tik koši un krāsaini, bet toties apēdami :)