Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Komplekts "Būvēšanas ģēnijs" (9 gab)

Kods: MO43430

Zīmols: Moluk

Komplekts, kurās sastopas jau pazīstamās Moluk rotaļlietas Mox, Hix un Oibo satur 9 silikona rotaļlietas, kuras var izlocīt daudz un dažādās formās, likt tās vienu otrai virsū, bāzt cauri, iekšā un darīt lietas, kas mums pieaugušajiem, bieži nemaz prātā neienāk. Tā bērns attīsta ne vien sīko motoriku, kas ir būtiska iemaņa tālākām bērna prasmēm visas dzīves laikā, bet arī pilnveido p
Prece šobrīd nav pieejama
39.99 EUR
  • < >
Komplekts, kurās sastopas jau pazīstamās Moluk rotaļlietas Mox, Hix un Oibo satur 9 silikona rotaļlietas, kuras var izlocīt daudz un dažādās formās, likt tās vienu otrai virsū, bāzt cauri, iekšā un darīt lietas, kas mums pieaugušajiem, bieži nemaz prātā neienāk. Tā bērns attīsta ne vien sīko motoriku, kas ir būtiska iemaņa tālākām bērna prasmēm visas dzīves laikā, bet arī pilnveido pieredzi par būvēšanu, raisa fantāziju un radošās spējas, dod iedvesmu un jaunu redzējumu ierastajām lietām.

Šis komplekts satur tikai rotaļlietas, kas piemērotas bērniem jau no 0+ vecuma, tādēļ tam nav vecuma ierobežojumu, jo it visas detaļas ir bērnam drošas arī bāžot mutītē - izgatavotas no pārtikas kvalitātes silikona, kas nesatur kaitīgas ķimikālijas, BPA, ftalātus u.c Taču rotaļlieta būs saistoša arī lielākiem bērniem, jo paver iespējas sarežģītām konstrukcijām un izaicinošiem līdzsvara mēģinājumiem. Tādēļ tā būs rotaļlieta, kura uzdāvināta pirmajā dzimšanas dienā kalpos līdz pat skolai vai pat ilgāk.