Pasūtījumiem virs 10 eur piegāde tikai 0.99 eur

Iekšiņu un āriņu pārīši (40001)

Kods: GR40001

Zīmols: Grimms

Košās krāsās krāsoti pārīši, kas meklē viens otru vairāk pēc formas, bet drusku arī pēc krāsas. Palīdzēs bērniem izprast formas un krāsu sakarības, attīstīs sīko motoriku, spēju izdarīt secinājumus un pacietību. Taču ļaujoties radošam impulsam šie klucīši pārtop ķeburainās mājiņās, princešu pilīs un citos fantāzijas lidojumos. 24 figūriņas rāmītī, 6-11 cm
Šo preci var iegādāties:
Tērbatas ielā 45a tiešsaistē
39.99 EUR
  • < >
Košās krāsās krāsoti pārīši, kas meklē viens otru vairāk pēc formas, bet drusku arī pēc krāsas. Palīdzēs bērniem izprast formas un krāsu sakarības, attīstīs sīko motoriku, spēju izdarīt secinājumus un pacietību. Taču ļaujoties radošam impulsam šie klucīši pārtop ķeburainās mājiņās, princešu pilīs un citos fantāzijas lidojumos.
24 figūriņas rāmītī, 6-11 cm garums., 2,5 cm biezums. Izgatavoti no liepas koka, beicēti ar cilvēkam un dabai draudzīgām krāsām.

Koksne, kas izmantota rotaļlietas izgatavošanai, tiek iegūta no ilgtspējīgi apsaimniekotiem mežiem Eiropā. FSC sertifikāts.
Visas krāsas un eļļas ko Grimms izmanto ir sertificētas atbilstoši EN 71 un CPSIA / ASTM 963 standartiem. Tās ir pilnīgi nekaitīgas.